GameLoop güvenilir mi?

Performans olarak arkadaki programlar performansı düşürüyor olabilir ama Tencent Games gibi bir firma resmi emülatörüne virüs koymaz. Yani virüs olması hakkında bir şüpheniz olmasın.

Sistemimde 16 GB RAM GTX 1660 Super AMD Ryzen 5 3500 var. Sizce BlueStacks 5 kullanımında sorun olur mu?
Benden daha yüksek bir sistemin var. Ben rahatça kullanıyorum. Ben de 8 GB RAM, RX 570 ve 1200AF var. Bluestacks RAM sever. Sen de akar emülatör. Ben GameLoop'a sıcak bakmıyorum.

Benden daha yüksek bir sistemin var. Ben rahatça kullanıyorum. Ben de 8 GB RAM, RX 570 ve 1200 AF var. BlueStacks RAM sever. Sen de akar emülatör. Ben GameLoop'a sıcak bakmıyorum.
GameLoop hakkında birçok şikayetim var ancak bir yerde okuduğuma göre Tencent'in geliştirmiş olduğu emulatör harici bir emulatör kullanımında ban yiyebiliyormuşuz. Bu doğru mu?

O sizin dediğiniz Çince çalışan şey GameLoop'un çalışması için gerekli kendi sitesinden indirdiyseniz sıkıntı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…