GameLoop "Hyper v kapatılmalı" hatası nasıl çözülür?

Bunun çözümü çok basit. Siz Windows 11 Single kullanıyorsunuz ya da başka işletim sistemi. Onda Hyper v yok onu yapmak için ise arama kısmına çekirdek yalıtımı yazın ve çıkan uygulamaya mıdır nedir ona tıklayın. Ayarları açacak. Otomatik çekirdek yalitimi sizde açiktir büyük ihtimal onu kapatın ve size yeniden başlatma uyarısı verecek yeniden başlatın. GameLoop olmuştur iyi günlerde kullanın. Kadar basit.

Bunun çözümü çok basit. Siz Windows 11 Single kullanıyorsunuz ya da başka işletim sistemi. Onda Hyper v yok onu yapmak için ise arama kısmına çekirdek yalıtımı yazın ve çıkan uygulamaya mıdır nedir ona tıklayın. Ayarları açacak. Otomatik çekirdek yalitimi sizde açiktir büyük ihtimal onu kapatın ve size yeniden başlatma uyarısı verecek yeniden başlatın. GameLoop olmuştur iyi günlerde kullanın.bu Kadar basit.

Bunun çözümü çok basit. Siz Windows 11 Single kullanıyorsunuz ya da başka işletim sistemi. Onda Hyper v yok onu yapmak için ise arama kısmına çekirdek yalıtımı yazın ve çıkan uygulamaya mıdır nedir ona tıklayın. Ayarları açacak. Otomatik çekirdek yalitimi sizde açiktir büyük ihtimal onu kapatın ve size yeniden başlatma uyarısı verecek yeniden başlatın. GameLoop olmuştur iyi günlerde kullanın. Bu kadar basit.

Deneyeceğim.

bende olmadı laptopum modeli lenovo windows 11 23h2 8 gb

Bunun çözümü çok basit. Siz Windows 11 Single kullanıyorsunuz ya da başka işletim sistemi. Onda Hyper v yok onu yapmak için ise arama kısmına çekirdek yalıtımı yazın ve çıkan uygulamaya mıdır nedir ona tıklayın. Ayarları açacak. Otomatik çekirdek yalitimi sizde açiktir büyük ihtimal onu kapatın ve size yeniden başlatma uyarısı verecek yeniden başlatın. GameLoop olmuştur iyi günlerde kullanın.bu Kadar basit.
hagisi?
Ekran görüntüsü 2024-04-04 211251.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı