Gameloop mavi ekran hatası

Gamezone

Hectopat
Oyunda hiçbir sebep olmadan Call of Duty kapatıp PUBG girmek istedim. Tam o sırada mavi ekran hatası verdi ve oyunlar silinmiş. Açmayı denedikçe aynı hata tekrarlanıyor. Ne yapmalıyım?

Onu da yaptım sadece PUBG mobil de oluyor son sürümde yazıyor ama ara sıra oluyor.

Bakın gene aldım mavi ekran hatasını oyun silip en baştan güncelledim gene oluyor yardım edin ne olur ya.

Ben dediklerimi yapınca düzeldi sade arada oyunda donuyor ama mavi ekrana düşmüyor. Sistem özellikleri neler? Ayrıca sıcaklık ile ilgili de olabilir? Oyun içi sıcaklık değerlerini kontrol ettiniz mi? Emulator değiştirmeyi de deneyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben dediklerimi yapınca düzeldi sade arada oyunda donuyor ama mavi ekrana düşmüyor. Sistem özellikleri neler? Ayrıca sıcaklık ile ilgili de olabilir? Oyun içi sıcaklık değerlerini kontrol ettiniz mi? Emulator değiştirmeyi de deneyebilirsiniz.

Sistem bu hiçbir oyunda mavi ekran vermiyor 2 gündür mavi ekran hatası alıyorum oyun sildim yükledim güncelledim gene işe yaramıyor.

AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz işlemci.
MSI GeForce GTX 1660 Super Gaming X 6 GB GDDR6 192 Bit ekran kartı.
Cooler Master MB501L 600W Carbon USB 3.0 mid Tower kasa.
MSI A320M-A Pro 3200MHz(OC) DDR4 soket AM4 HDMI DVI mATX anakart.
G.Skill 8 GB Ripjaws v kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single kit RAM.
Seagate 1TB Barracuda 64MB 7200RPM 3.5" SATA 3.0 harddisk.

Araştırmadığım yazmadığım form kalmadı Steam PUBG Valorant aklına gelebilecek diğer iç bir oyunda yapmıyor bunda yapıyor 1 haftadır anlamadım 3 format attım 25 kere oyunu silip güncelleyip tamir ettim yok olmuyor.

Gameloop masaüstü başlatıcısına sağ tıklayın - özellikler - dosya konumunu AC - üst TX gameassistant'a tıklayın - üçüncü satırdaki UI klasörünü bulun - UniSafe.sys bu klasörde bulunur, silin bir de bunu yapmayı dener misiniz?

Sistem bu hiçbir oyunda mavi ekran vermiyor 2 gündür mavi ekran hatası alıyorum oyun sildim yükledim güncelledim gene işe yaramıyor.

AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz işlemci.
MSI GeForce GTX 1660 Super Gaming X 6 GB GDDR6 192 Bit ekran kartı.
Cooler Master MB501L 600W Carbon USB 3.0 mid Tower kasa.
MSI A320M-A Pro 3200MHz(OC) DDR4 soket AM4 HDMI DVI mATX anakart.
G.Skill 8 GB Ripjaws v kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single kit RAM.
Seagate 1TB Barracuda 64MB 7200RPM 3.5" SATA 3.0 harddisk.

Sistemsel değil muhtemelen. Gameloop masaüstü başlatıcısına sağ tıklayın - özellikler - dosya konumunu AC - üst TX gameassistant'a tıklayın - üçüncü satırdaki UI klasörünü bulun - UniSafe.sys bu klasörde bulunur, silin bunu da deneyin isterseniz.

Sistem 32'den bile silip denedim :)

Enteresan bir durum daha tecrübeli kişiler yardımcı olabilir belki :)

Sistemsel değil muhtemelen. Gameloop masaüstü başlatıcısına sağ tıklayın - özellikler - dosya konumunu AC - üst TX gameassistant'a tıklayın - üçüncü satırdaki UI klasörünü bulun - UniSafe.sys bu klasörde bulunur, silin bunu da deneyin isterseniz.

Enteresan bir durum daha tecrübeli kişiler yardımcı olabilir belki :)

Tabii ben kafayı yemezsem :)

Yeni konular

Geri
Yukarı