Çözüldü Gameloop oyun ve uygulamaların simgelerini masaüstüne nasıl aktarırız?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

osrt91

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1645696996040.png

Çözüm
Bende merak ederek denemiştim sorunu şöyle çözdüm: Oyunun açıkken Görev Yöneticisi'ni bul oradan oyuna sağ tıklayıp dosya konumu aç a bas karşına gelen .exe uzantılı uygulamanın kısayolunu oluşturup masaüstüne at.
Bahsi geçen uygulamanın yüklü olduğu dizindeki çalıştırılabilir AppMarket dosyasından bir kısayol oluşturup kısayolun sonuna -startpkg "com.activision.callofduty.shooter" -from DesktopLink parametresini eklemelisiniz.
  • Google Play'den uygulamaların adlarına bakabilirsiniz.
    Google-Play.png

Son düzenleme:
Silmek ile ilgisi olduğunu anlamadım.
-
Şimdi denemem lazım çok sağol.
Bahsi geçen uygulamanın yüklü olduğu dizindeki çalıştırılabilir AppMarket dosyasından bir kısayol oluşturup kısayolun sonuna -startpkg "com.activision.callofduty.shooter" -from DesktopLink parametresini eklemelisiniz.
C:\Program Files (x86)\TxGameAssistant\AppMarket-startpkg "com.activision.callofduty.shooter" -from DesktopLink bu şekilde değil dimi yapamadım görsel var mı acaba?

Bende merak ederek denemiştim sorunu şöyle çözdüm: Oyunun açıkken Görev Yöneticisi'ni bul oradan oyuna sağ tıklayıp dosya konumu aç a bas karşına gelen .exe uzantılı uygulamanın kısayolunu oluşturup masaüstüne at.

Çözüm
Appmarket olarak buluyor hocam.
Masaüstündeki Gameloop kısayolu sizi doğru dizine götürecektir.
C:\Program Files (x86)\TxGameAssistant\AppMarket dizinim bu.
AppMarket uygulama bu klasörde bunu kısayol atarsak sadece o oyunlara gelmeyeceği için buna kısayol mu düzenleyeceğiz tam olarak.

C:\Program Files (x86)\TxGameAssistant\AppMarket dizinim bu.
AppMarket uygulama bu klasörde bunu kısayol atarsak sadece o oyunlara gelmeyeceği için buna kısayol mu düzenleyeceğiz tam olarak?

O klasörün içinde AppMarket adında çalıştırılabilir bir dosya olmalı.
  • Kısayol şu biçimde gözükmeli: C:\Program Files (x86)\TxGameAssistant\AppMarket\AppMarket.exe -startpkg "com.activision.callofduty.shooter" -from DesktopLink

Yeni konular

Geri
Yukarı