GameLoop PFN_LIST_CORRUPT Mavi Ekran Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Nemesis_5

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba. GameLoop 7.1'de aylardır rahatça oynuyordum. Fakat sonra GameLoop yeni bir sürüm getirdi GameLoop 2021 diye ve o güncellemeden sonra her GameLoop'u kapattıktan sonra PFN_CORRUCT_LIST adlı mavi ekran almaya başladım. Minidump dosyalarına program ile baktım, orada sorun GameLoop'ta diyor ama bunun eğer bir çözümü varsa ya da bilen bir kişi varsa ve yazarsa çok sevinirim.
Sistem:

İşlemci: i5 9400F
Ekran kartı: Sapphire Radeon Pulse RX 550 GDDR5 1750 MHz
RAM: XPG Gammix DDR4 3000 MHz
Anakart: Gigabyte B450M S2H
SSD: SanDisk SSD Plus 240 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba GameLoop'un önceki sürümlerinde çok rahat oynuyordum fakat sonra GameLoop yeni bir sürüm yayınladı. GameLoop 2021 diye ve ondan sonra her GameLoop'u kapattığımda pfn_corrupt_list adlı mavi ekran almaya başladım. RAM'i Memtest86 yardımıyla tarattım hiçbir sorun bulamadı. SSD'yi de tarattım onda da sorun bulamadı.
Eğer bir çözümü varsa yardım edecek biri olursa çok sevinirim. Sistem

İşlemci: i5 9400F
Ekran kartı: Sapphire Radeon Pulse RX 550 4 GB GDDR5 1750 MHz
RAM: XPG Gammix DDR4 3000 MHz
Anakart: Gigabyte B450M S2H
SSD: SanDisk SSD Plus 240 GB

Minidump Dosyası: Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer

Son düzenleyen: Moderatör:
Gameloopu kaldırsam da diğer emülatörler kullanınca ban geliyor malesef
UniFairy_x64.sys windbg üzerinden baktığıma göre bu sebep oluyormuş nasıl kaldırılığı hakkında bilgisi olan var mı
Ekran Görüntüsü (11).png

Merhaba GameLoop'un önceki sürümlerinde çok rahat oynuyordum fakat sonra GameLoop yeni bir sürüm yayınladı. GameLoop 2021 diye ve ondan sonra her GameLoop'u kapattığımda pfn_corrupt_list adlı mavi ekran almaya başladım. RAM'i Memtest86 yardımıyla tarattım hiçbir sorun bulamadı. SSD'yi de tarattım onda da sorun bulamadı.
Eğer bir çözümü varsa yardım edecek biri olursa çok sevinirim. Sistem.

İşlemci: i5 9400F.
Ekran kartı: Sapphire Radeon Pulse RX 550 4 GB GDDR5 1750 MHz.
RAM: XPG Gammix DDR4 3000 MHz.
Anakart: Gigabyte B450M S2H.
SSD: SanDisk SSD Plus 240 GB.

Minidump dosyası: Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer

Kardeş merhaba bende de aynı sorun var ben çözemedim.

Merhaba Yiğit aynı sorunu bende yaşıyordum sorunun neyden kaynaklı olduğunu buldum bende Asus Rog Strix RX 570 4G OC Ekran kartı var
Sorunun sebebi AMD Radeon Software'dan kaynaklı oyun ekle kısmından AndroidEmulatorEn.exe eklediyseniz kaldırın ve tekrar deneyin bilgisayara format attıktan Sonra tüm driverları kurdum herşey aynı şekilde denedim ve bir daha mavi ekran almadım
Fakat sizinde format atmanız gerekebilir
Oyun ekle kısmı bahsettiğim görselde bulunmakta
Driver sürümü 21.7.2
ss.png

Yeni konular

Geri
Yukarı