Çözüldü PFN_LIST_CORRUPT mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ecenila

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bu hatayı bilgisayarımda birkaç gündür alıyorum, genellikle Alt Tab yaparken oluyor. Valorant'ta ise bazen ekran blurlaşıyor yani direkt bulanık oluyor, o da anlık olup geçiyor. Onun SS'ini yakalayamadım. Buraya bilgisayarımın dosyalarını bırakıyorum, umarım yardımcı olabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler. Bilgisayarımın markası ise Monster Abra A5 13.1.2, internete direkt yazarsanız her şeyini görebilirsiniz rahatça.
Bu da dosyalarımın linki, eğer bir şey eksikse lütfen demekten çekinmeyin. Teşekkürler.

Çözüm
Rica ederim. Sıkıntı olursa yine yazabilirsiniz gerekirse konu açabilirsiniz. Ayrıca bana söylediğiniz FPS düşüklüğü RAM kaynaklı. 8GB RAM bilgisayara fazla yük bindiren programlar kullandığınız için yetmiyor. RAM takviyesi yapmanız bilgisayarı kendine getirecektir emin olabilirsiniz buna.

Moderasyon Ekibi tarafından çözümün nasıl yapıldığını söylemem istendi. Yapılan uygulamalar şu şekildedir:

Teamviewer ile cihaza bağlanıldı. Donanım Kimlikleri alındı ve Update Catalogue üzerinden Ethernet, Ağ Kartı, Bluetooth ve NVIDIA sitesi üzerinden ekran kartı sürücüsü güncellendi.
Her aygıtın Donanım Kimliğini tek tek aldım.
Rica ederim. Sıkıntı olursa yine yazabilirsiniz gerekirse konu açabilirsiniz. Ayrıca bana söylediğiniz FPS düşüklüğü RAM kaynaklı. 8GB RAM bilgisayara fazla yük bindiren programlar kullandığınız için yetmiyor. RAM takviyesi yapmanız bilgisayarı kendine getirecektir emin olabilirsiniz buna.

Moderasyon Ekibi tarafından çözümün nasıl yapıldığını söylemem istendi. Yapılan uygulamalar şu şekildedir:

Teamviewer ile cihaza bağlanıldı. Donanım Kimlikleri alındı ve Update Catalogue üzerinden Ethernet, Ağ Kartı, Bluetooth ve NVIDIA sitesi üzerinden ekran kartı sürücüsü güncellendi.
Her aygıtın Donanım Kimliğini tek tek aldım.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı