GameLoop PUBG Mobile yayıncı kalitesinde oynamak

İşletim sistemi
Windows 10

SpeedsterMC

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
1 TB Kioxia
Ekran kartı
ASUS RTX 3050
Anakart
ASUS Prime A520M-K
İşlemci
AMD 5 5500
Öncelikle merhaba sistemim ASUS RTX 3050 16 GB RAM 1 TB M.2 SSD AMD 5 5500 ASUS Prime A520M-K
Sistemin PUBG Mobile'ı sabit 90 FPS + HDR bir şekilde oynatabileceğini düşünüyorum, YouTube'da düşük sitemler için FPS ayarları gösteriliyor, amatör olarak içerik üretip yayınlar açıyorum izleyicilerime kaliteli bir seyir zevki yaşatıp aynı zamanda oyunumun imput lag gibi ani droplar yememesini istiyorum. Sizce hem kaliteli hem de drop yememek için hangi ayarları yapmalıyım?

HDR 90 FPS yapamazsınız, akıcı 90 FPS yaparsanız. Ayrıca GameLoop optimizasyon olarak sıkıntılı bir emülator. 90FPS sabit oynatırsa şükredin.

HDR 90 FPS yapamazsınız, akıcı 90 FPS yaparsanız. Ayrıca GameLoop optimizasyon olarak sıkıntılı bir emülator. 90FPS sabit oynatırsa şükredin.

Birkaç yöntemle 90 FPS HDR yapılıyor hocam örneğin ana menü ekranındayken Facebook girişine basarsanız ve giriş ekranı çıkmadan 2 kere geri tuşuna basarsanız HDR 90 FPS oluyor.

Sahte hocam onlar, inanmayın. Oyunun desteklemediği bir şeyi nasıl 90FPS yapacaksınız?

Hocam kendim yaptım MSI Afterburner ile de kontrolünü sağladım gerçektende 90FPS verdi kalitede HDR idi fakat imput laglar giriyor extra olarak da rakibe önce benim sıkmama rağmen vuruşlarım çoğu zaman sayılmıyordu.

Sahte hocam onlar, inanmayın. Oyunun desteklemediği bir şeyi nasıl 90FPS yapacaksınız?
Sahte falan değil. Oyun 90FPS'i her görüntü ayarında destekliyor. Ben bile SD888 telefonumda configle HDR'da 85-90 arası FPS alıyorum. Bilip bilmeden yazmayın.

Hocam kendim yaptım MSI Afterburner ile de kontrolünü sağladım gerçektende 90FPS verdi kalitede HDR idi fakat imput laglar giriyor extra olarak da rakibe önce benim sıkmama rağmen vuruşlarım çoğu zaman sayılmıyordu.

Ping farkı olabilir, 3050 çok güçlü bir kart değil. Zaten GameLoop iyi bir emülator değil.

Sahte falan değil. Oyun 90FPS'i her görüntü ayarında destekliyor. Ben bile SD888 telefonumda Config'le HDR'da 85-90 arası FPS alıyorum. Bilip bilmeden yazmayın.

Ama hocam siz Config'le yapıyorsunuz, bir iki kere Facebook'a girip çıkmayla 90FPS olur mu ki?

Ping farkı olabilir, 3050 çok güçlü bir kart değil. Zaten GameLoop iyi bir emülator değil.

Ama hocam siz Config'le yapıyorsunuz, bir iki kere Facebook'a girip çıkmayla 90FPS olur mu ki?

Yaptım oldu hocam bayadırda böyle kullanıyorum ping farkı desek 15 20 ms arası alıyorum o yüzdende sanmıyorum extra olarak PUBG partner tanıdığı olan var mı belki de GameLoop bizim bilmediğimiz bilgileri yayıncılara veriyordur.

Normal çözünürlük dışında oynamanızı tavsiye ederim. Tabii ekran kartına bağlı olarak renk ayarları yapmanız daha iyi bir görsel kaliteye ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Geri
Yukarı