GameLoop PUBG Mobile'da "Unknown error occured" hatası

Arda454

Decapat
Daha fazla  
GameLoop PUBG Mobile açarken bir anda oyun kapanıyor ve bu fotoğraftaki gibi bir error veriyor. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Ekran Alıntısı.PNG

merhabalar 2 gün önce pubg mobile sorunsuz oynuyordum sonra gameloop güncelleme gelmiş onu yaptım pc yi kapatıp açtım pubg girmiyo kaldırdım indirdim bu seferde gamelooptaki hiçbir oyunu indiremiyorum hep sağ altta açılma şeyi gözüküyo sonra bu hata alıyorum
knk bendede aynı hata veriyor düzelte bildinmi

merhabalar 2 gün önce pubg mobile sorunsuz oynuyordum sonra gameloop güncelleme gelmiş onu yaptım pc yi kapatıp açtım pubg girmiyo kaldırdım indirdim bu seferde gamelooptaki hiçbir oyunu indiremiyorum hep sağ altta açılma şeyi gözüküyo sonra bu hata alıyorum
Bu hatanın aynısını alıyorum. oyun sorunsuz çalışıyordu pc yi kapatıp açtım ve böyle oldu. Oyun güncel. kusursuz şekilde silip yükledim ama hala aynı. Windows Defender'i bile kapattım artık. Yardımcı olur musunuz?

Merhaba 2 gün önce PUBG Mobile sorunsuz oynuyordum sonra GameLoop güncelleme gelmiş onu yaptım PC'yi kapatıp açtım PUBG girmiyor kaldırdım indirdim bu sefer de GameLoop'taki hiçbir oyunu indiremiyorum hep sağ altta açılma şeyi gözüküyor sonra bu hata alıyorum.

Bu sorunu çözebildiniz mi? Ben her şeyi denememe rağmen çözülmedi.

Geri
Yukarı