GameLoop virüs mü?

360 Total Security.

Bir de en son birşer soracağım genel olarak herkese. Şimdi istediğim gibi orijinal sitesinden güvenle indirlebilir miyim?
360 Total Security çok iyi bir av değil. Fakat Gameloop uygulaması güvenli değil. Onun yerine memu kullanabilirsiniz ve biostan sanallaştırma açmak zor bir şey değil. Bilgisayarınız sanallaştırma desteklemiyorsa emulatorde yüksek performans almanız zor. Av olarak ise Kaspersky free öneriyorum.

360 Total Security çok iyi bir av değil. Fakat GameLoop uygulaması güvenli değil. Onun yerine memu kullanabilirsiniz ve BIOS'tan sanallaştırma açmak zor bir şey değil. Bilgisayarınız sanallaştırma desteklemiyorsa emulatorde yüksek performans almanız zor. Av olarak ise Kaspersky Free öneriyorum.

Memunun Setup'ını VirusTotal'de taratmışlar ve 25 tane av algılamış.

360 Total Security.

Bir de en son birşer soracağım genel olarak herkese. Şimdi istediğim gibi orijinal sitesinden güvenle indirlebilir miyim?
abicim şurda 2 günlük bilgisayar istediğini oynayamaktan sonra neye yarar bende indirdim neolcak zaten tencent games güvenilir bir firma bişey olmaz diye umuyorum bencde yeni yükledim

Herkese merhaba. Ben bilgisayardan çeşitli PUBG Mobile, Clash Royale vs. gibi şeyler oynamak istiyorum. Bunun için GameLoop tercih ettim fakat virüs programı GameLoop emulatorunu virüs algıladı. Sizce virüs mü?
virüs değil ama gameloopun oyunlarını silmek için kayıt defterinden ayar yapman lazım gameloop oyunları pcye yapışır.

Şimdi temp klasörü olacaktır pcde iki tane var windows + r tuşuyla çalıştırı aç ve oraya temp yazıp enterla orda txgamedownload olacak onu sil.Yoksa zaten sen ordan sildin sonra
ve aow_drv diye bir dosya olcak bulursan onuda sil bu fazla önemli değil zaten.Sonra gizli dosyaları göstermesini aç ve programdatayı bul ProgramDatada Tencent diye bir klasör olacak
onu kalıcı olarak yok et💣💣💣💣Ama daha bitmedi appdata locale gir ordada Tencent klasörü var onu da yok et.Sonra appdatadan roaminge gir ordada tencent var onuda sil.

Ki hala bitmedi bu lanet olası gameloop bizi salmadı sonra kayıt defteri düzenleyecisini aç HKEY_LOCAL_MACHINEYE gir sonra SOFTWAREYE Orda WOW6432NODE var Onun içinde tencent var onu sil bitmedi sonra HKEY_CURRENT_USER ORDAN SOFTWAREyi bul ordada Tencent dosyası var onu sil benim bildiğim bu kanka umarım yardımcı olabilirdim olduysa buraya yaz lütfen :)

360 Total Security virüs olmayan seyleri cogunlukla virüs algılar ondan olabilir.
Kendi sitesinden indirdiysen virüs yoktur.
GameLoop'u 8 aydır kullanıyorum hiçbir problem çıkmadı.

Geri
Yukarı