GameLoop'a Clash of Clans nasıl indirilir?

1629150182295.png

Yok?

Eki Görüntüle 1140297
Böyle var ama açılınca siyah ekran.

Hayır o şekilde değil sadece "apkpure" yazıp indirin sonra açın. Apkpure'nin arama kısmına "Clash of Clans" yazıp indirin olmazsa @aLyX3N hocamın dediğini denersiniz.
Öyle değil hocam Google'dan APK indir demiş benim sana söylediğim varya indirmiştin zaten onu sen.

Hayır, Google'dan APK indir demiyorum Google Play'e girip "Apkpure" yazsın sonra o uygulamayı indirip, uygulamanın arama kısmına "Clash of Clans" yazıp indirsin diyorum.

Hayır o şekilde değil sadece "apkpure" yazıp indirin sonra açın. Apkpure'nin arama kısmına "Clash of Clans" yazıp indirin olmazsa @aLyX3N hocamın dediğini denersiniz.

Hayır, Google'dan APK indir demiyorum Google Play'e girip "Apkpure" yazsın sonra o uygulamayı indirip, uygulamanın arama kısmına "Clash of Clans" yazıp indirsin diyorum.
1629150779009.png

Hangisi?

Hayır, Google'dan APK indir demiyorum Google Play'e girip "apkpure" yazsın sonra o uygulamayı indirip, uygulamanın arama kısmına "Clash of Clans" yazıp indirsin diyorum.

Hocam Google Play Store da apkpure yoktu diye hatırlıyorum?

Hocam Google Play Store da apkpure yoktu diye hatırlıyorum?

Hayır var.

Hocam ben gerçekten neden dediğim uygulamalar çıkmıyor anlamadım hatta şimdi ekran görüntüsü atayım da Google Play de olduğunu göstereyim.

Düzenleme: Ben en son indirdiğimde vardı, neyse hocam siz bulmuşsunuz zaten oyunu Google Play de. İlk onu indirip deneyin olmazsa Chrome'a girip "apkpure" yazıp ilk çıkan siteye girip indirin uygulamanın da içinden "Clash of Clans yazıp" indirin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı