GameMarkt Tazminat Davası

Kanka şu an benim de arabulucuya düştü detaylı anlatır mısın rica etsem.

Konuşmaları ne döndü vs.

Arabulucu ile görüşeceksiniz ya da direkt avukatla iletişime geçip parayı ödeyeceksiniz. Arabulucu ile iletişim kurmazsanız veya arabulucudan sonra dava açıp kazanırlarsa bayağı bir dosya masrafı ödemek zorunda kalırsınız.

Arabulucu ile görüşeceksiniz ya da direkt avukatla iletişime geçip parayı ödeyeceksiniz. Arabulucu ile iletişim kurmazsanız veya arabulucudan sonra dava açıp kazanırlarsa bayağı bir dosya masrafı ödemek zorunda kalırsınız.
onu anladım ilk başta ne kadar talep ettiler sen reddettin sonra nasıl fiyatta anlaştınız

cevap verebilir misin bu cuma görüşme varda

Son düzenleme:
Bu konu niye zortladı anlamadım. Gamemarkt bunu sürekli yapan bir şirketmiş

Onu anladım ilk başta ne kadar talep ettiler sen reddettin sonra nasıl fiyatta anlaştınız

Cevap verebilir misin bu cuma görüşme varda

Gamemarkt bu şekilde para kazanan bir site. Siz hiç uğraşmayın ödeyin geçin... Ayrıca bilindik siteler'den en fazla satış yapın. Bunu kayıt altına alın birdaki sefere.

Ekstra olarak korkmanıza gerek bir durum yok. Ama eğer kanıtınız veya satış'da video çektiyseniz sorun olmayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı