Gamemaster GP 307 alınır mı?

zarkatake

Decapat
Goldmaster gp 307 alınır mı? Çok bir şey oynamayacağım arada bir FIFA oynarım ama hikayeli oyunlarda da iş yapar mı? Daha ucuz alternatifleriniz varsa beklerim.

Son düzenleme:
Kaliteli bir kol alsam arada bir kardeşimle oynamak için de bu kolu 2. Kol olarak alsam çok pişman etmez herhalde. Kullanan kimse yok mu?
Hocam belirttiğiniz fiyat aralığına alabileceğiniz kollar birbirinin hemen hemen kopyası, çoğunda algılama problemleri , güncel oyunlarda sıkıntılar vesaire yaşarsınız.

4-5 sene önce Teknosadan almıştım hala çalışıyor, bir kaç gün önce FFVII Remake oynamak için baktığımda sol analog biraz seğiriyordu içini açıp temizledim ve düzeldi. Şuan hala sorunsuz çalışıyor. Bu fiyata alınabilecek bir kol bence ama bendekinin üzerinde GameMaster yazıyor, şimdi sitelere baktım hep GoldMaster ve ya GameStar olmuşlar, kalitesi değişmiş midir bilemiyorum. Bu ucuz kollarda iş biraz şansa kalıyor, yakınınızda Teknosa varsa oradan bakın bence. Mesela forumda SNOPY SG-401J marka oyun kolu için birisi 2, diğeri 6 yıldır kullandığını söylemiş.

Ben kullanıyorum gamepadi idare eder ama söyleyim eski analog stili olduğu için 3 ila 4 saat kullanırsan biraz parmağını ve elini ağrıtıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı