Gamemax GM-X560QU alınır mı?

Bütçe
200
Kullanan kişiler gayet memnun yorumlara bakıyorum videolara eğer o klavyeyi alsam diğer klavye içimde kalır o yüzden ben Gamemax'ı tercih ediceğim vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Eğer dinlemeyeceksen neden açıyorsun konuyu?
Alınmaz kardeşim alınmaz yok gamemax yok Gamepower yok playpower yok playboost alınmaz yahu.
Kullanan kişiler memnun çünkü 6 aya klavyenin gidici olabileceğini bilmiyorlar.

Dün gece sipariş ettim. Trendyol'dan siz de oradan aldıysanız kaç günde geldi?
Bende trendyoldan sipariş ettim klavyenin tek sıkıntısı yay sesi çıkması oda benim için önemli değil sesi zaten bastırıyor mekanik ses olarak ürün elime 3 günde ulaştı ve ben 199 tl'ye almıştım biraz yükselmiş :)

Bende Trendyol'dan sipariş ettim klavyenin tek sıkıntısı yay sesi çıkması oda benim için önemli değil sesi zaten bastırıyor mekanik ses olarak ürün elime 3 günde ulaştı ve ben 199 TL'ye almıştım biraz yükselmiş :)

Pazartesi günü gece sipariş ettim hala kargoya verilmedi bu benim canımı az da olsa sıktı. Bu arada cumartesi günü 199 TL pazar günü 209 TL sipariş ettiğim gün ise 215 TL idi.

Pazartesi günü gece sipariş ettim hala kargoya verilmedi bu benim canımı az da olsa sıktı. Bu arada cumartesi günü 199 TL pazar günü 209 TL sipariş ettiğim gün ise 215 TL idi.
Merak etmeyin bir günde teslim edilir kargonuz salgın olduğundan dolayı biraz yoğunluk olmuş olabilir meraklanmayın kargonuz gelir. Bu arada ben klavyeyi 199 TL'ye sipariş ettim buda benim şanslı günüm :D
@doktormetofingo Kargonuz Geldi mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı