Gamenote H2002D alınır mı?

Herkese selam, iyi geceler.

Bu kulaklık kulakta terleme, sıkıştırma hissiyatı, genel rahatsızlık vs. verir mi?
Bunların dışında ses, bas, tiz ve mikrofonun iyi olduğu söyleniyor ve genel olarak iyi bir puan almış.
Sizce şu anda 800 TL bandında olan bu kulaklık fiyatını özelliklerine göre hak ediyor mu? Önerilerinize açığım.

Bütçe: 750-850TL
Gamepower Medusa öneririm

128kbps usb ses kartıyla birlikte kullanıyorum. Mart ayında almıştım. Özenli ve temiz kullanmama rağmen. Deri pedleri acayip soyuldu. Onun dışında sorun yok. Ses kalitesi ses kartıyla birlikte çok başarılı

128kbps usb ses kartıyla birlikte kullanıyorum. Mart ayında almıştım. Özenli ve temiz kullanmama rağmen. Deri pedleri acayip soyuldu. Onun dışında sorun yok. Ses kalitesi ses kartıyla birlikte çok başarılı
Deri soyulması olmadı 2yildir kullanıyorum ses kalitesi mükemmel acayip ses atıyor

Dosya Ekleri

• 16914123532153810942752211221998.jpg
    16914123532153810942752211221998.jpg
    120,4 KB · Görüntüleme: 78
Herkese selam, iyi geceler.

Bu kulaklık kulakta terleme, sıkıştırma hissiyatı, genel rahatsızlık vs. verir mi?
Bunların dışında ses, bas, tiz ve mikrofonun iyi olduğu söyleniyor ve genel olarak iyi bir puan almış.
Sizce şu anda 800 TL bandında olan bu kulaklık fiyatını özelliklerine göre hak ediyor mu? Önerilerinize açığım.

Bütçe: 750-850TL
Ben kullanıyorum. Kulak yerindeki bez çok yumuşak, kulağa tam oturuyor ve kulağı ağrıtmıyor. Üst tarafındaki bez, kulakda ki gibi yumuşak değil biraz sert. 1 buçuk 2 saatten sonra biraz ağrıtıyor. Bunların dışında mikrofonu baya iyi takılıp, çıkartılabiliyor. Sesimizi iyi iletiyor ve cızırtı ile ilgili problem yaşamadım. Oyun oynuyor iseniz 7.1 olmamasına rağmen ayak sesleri iyi duyuluyor. Bence alınabilir.

Gamenote klavye ve fare aldım ucuz diye, bilmiyorum ucuz diye mi ama çok dandik hocam fare resmen ofis faresi gibi falan davranıyor :D, bence daha iyi muadillerini düşünebilirsiniz.

Geri
Yukarı