Gamenote H2002D en hızlı kargoyu neresi yapar?

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir sürü site var en hızlı hangisi ile elime ulaşır? Bayramın ilk günü evde olmayacağım zaten, bayramda çalışmıyorlar yüksek ihtimal. GameGaraj'dan mı alayım, N11 de de var Amazon'da da. Siz aldıysanız nereden aldınız? Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Hangi şehirdesin? Ona göre değişir.
Amazon kargoladıktan sonraki günde teslim ediyor. Hb de aynı şekilde. (Yakın bölgelere)

Arkadaşlar bir sürü site var en hızlı hangisi ile elime ulaşır? Bayramın ilk günü evde olmayacağım zaten, bayramda çalışmıyorlar yüksek ihtimal. GameGaraj'dan mı alayım, N11 de de var Amazon'da da. Siz aldıysanız nereden aldınız? Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Ben GameGaraj'dan daha yeni aldım ve aldıktan 2 saat sonra falan kargoya verildi ve kargoya çıktıktan sonraki gün elime ulaşti yani 1 gün içinde geldi bana.

HepsiJet ve Amazon Prime.

Ben GameGaraj'dan daha yeni aldım ve aldıktan 2 saat sonra falan kargoya verildi ve kargoya çıktıktan sonraki gün elime ulaşti yani 1 gün içinde geldi bana.

Konuma gore degisir.

HepsiJet ve Amazon Prime.

Arkadaşlar ben Bursa'da yaşıyorum Amazon'da var GameGaraj'da var N11 de var Trendyol'da var Amazon'da Prime de var oradan mı alayaım GameGaraj güvenli mi hiç alışveriş yapmadım.

Arkadaşlar ben Bursa'da yaşıyorum Amazon'da var GameGaraj'da var N11 de var Trendyol'da var Amazon'da Prime de var oradan mı alayaım GameGaraj güvenli mi hiç alışveriş yapmadım.

GameGaraj gayet güvenli ben alışverişimden gayet memnun kaldım ben Zonguldak'ta yaşıyorum dediğim gibi 24 saat geçmeden teslim edildi kargo ama size kaç saat ya da günde teslim edilir bilemem ama tavsiyem GameGaraj olacaktır.

Bursa merkez ise ertesi gün gelir (kargolandıktan sonraki gün)
Hepsiburada ve Amazon bana ertesi gün teslim ediyor.

Geri
Yukarı