GameNote H2002D vs Sharkoon HDP vs GXT 354

BerkayyU

Hectopat
Arkadaşlar bundan bir hafta önce Cooler Master CH321 kulaklığını almak istiyordum fakat ürünün stokları yenilenmiyor. Onun yerine bu kulaklıklardan hangisini önerirsiniz?

Trust olana o kadar verilmez, fiyatı artmadan önce 200 - 150 TL'ye bulunuyordu ve gerçek fiyatı da o zaten.

Gamenote marka basılmış da bilmiyorum nasıl olduğunu.

Sharkoon HDP duymadım.

O yüzden ya Sono alın ya da CH321 stokları bekleyin (1 aya yenilenir bence ama kesin bilgi yok):

Trust olana o kadar verilmez, fiyatı artmadan önce 200 - 150 TL'ye bulunuyordu ve gerçek fiyatı da o zaten.

Sharkoon HDP duymadım.

O yüzden ya Sono alın ya da CH321 stokları bekleyin (1 aya yenilenir bence ama kesin bilgi yok):

Hocam sizi görmüşken sorayım, Anker SoundCore Strike 3 439TL'ye aldım. İyi yapmış mıyım? CH321 stoğu beklemekten bezmiştim, HS60 Pro alacaktım ancak çok fazla kötü yorum vardı.

Hocam sizi görmüşken sorayım, Anker SoundCore Strike 3 439TL'ye aldım. İyi yapmış mıyım? CH321 stoğu beklemekten bezmiştim, HS60 Pro alacaktım ancak çok fazla kötü yorum vardı.
HS60 Pro vasat zaten, tercih etmemekle iyi yapmışsın.

439 TL’ye çıktıktan sonra Cloud Stinger daha iyi bir seçim olurdu ama memnunsan pek bir şey demeye gerek yok bence.

HS60 Pro vasat zaten, tercih etmemekle iyi yapmışsın.

439 TL’ye çıktıktan sonra Cloud Stinger daha iyi bir seçim olurdu ama memnunsan pek bir şey demeye gerek yok bence.
Sadece sipariş verdim, ürün gelmedi parayı iade alma şansım var. Cloud Stinger PS4 sürümü olarak gözüküyordu, sorun olur mu? Kalite açısından fark olacaksa iptal edip Stinger'ı alabilirim. Ses kartım kötü birde, onuda söyleyeyim.

Sharkoon hdp duymadım.

O yüzden ya sono alın ya da CH321 stokları bekleyin (1 aya yenilenir bence ama kesin bilgi yok):

Peki Stinger Core nasıl CH321 kadar iyi midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı