Cooler Master CH321 vs Gamenote havit H2002D vs Sharkoon SGH30

Monster00s

Hectopat
Daha fazla  
Bayağıdır araştırıyorum 300-350₺ bütçe arasını ve en sağlıklı olarak bunlar tavsiye edildi.
Yayın yaparken mikrofonunu.

Oyun oynarken ses kasmayı ve müzik dinlerken kaliteyi hissetmek istiyorum.
Siz hangisini önerirsiniz dostlarım?

Diğerlerini nasıldır bilmem fakat ben mikrofon ve bass özellikleri itibariyle CH 321'den çok memnun kaldım. Almayı düşünen herkese de yardımcı olurum. Daha detaylı anlatmamı isterseniz, sorularınızı madde madde yazabilirsiniz. Teşekkürler.

Diğerlerini nasıldır bilmem fakat ben mikrofon ve bass özellikleri itibariyle CH 321'den çok memnun kaldım. Almayı düşünen herkese de yardımcı olurum. Daha detaylı anlatmamı isterseniz, sorularınızı madde madde yazabilirsiniz. Teşekkürler.
İşin açıkçası gamenoteyi tercih etmemin asıl sebebi bütün kablolarının tak çıkar olması.
Ch321 in tasarımı pek hoşuma gitmedi fakat nasıl kalitesi var pek bilmiyorum
Yayın yapmak için ses kasmak için müzik dinlemek için uygun mudur ?

Bu linkten genel incelememe bakabilirsiniz.

Sormak istediğim 15yaşında bi gencim ama kafam tam yuvarlak değil yani sıkıntı yaratır mı uzun kullanımda?

Kafan küçükse yaratma ihtimali biraz var. Aslında kafan küçükse birçok kulaklık sorun yaratır.
Ama küçükse değil büyükse sorun yaratmıyor muydu üstten baskı uyguladığı için?

Ve 1 yıl önceki konuda cevap verdiniz için çok teşekkürler

Almak istiyorum laptop kullanıcısıyım sizce Gamenote mi almalıyım? O da konfor anlamında hoş ses kartı yok ama laptop 2021 model ses kartı yeter herhalde

Yeni konular

Geri
Yukarı