Gamenote H2002P alınır mı?

Konudan bağımsız Gamepower fujin ile bu ürün arasında kaldım. Aradığım kriter sadece mikrofon, boğuk gelmesin ve ses net gitsin hangi model daha iyi sizce?

Kankam bende bu kulaklıktan almayı dusunuyorum da bende mıkrofon ayarlarında gelıstırıcı secenekler yok (ses duzeltme, gurultu kapatma falan) nasıl acabılecıgımı soyler mısın bana ne yaptıysam bulamadım
Az evvel sipariş ettim. Kullananların yorumlarını merak ediyorum.
Hocam aldınız mı memnun musunuz önerir misiniz CS GO falan oynuyorum mikrofon ve ses önemli yanii.

Gamenote H2002P 680TL'ye alınır mı? Başka bu fiyata tavsiyeniz var mı?
bende almayı düşünüyorum nasıl memnun musunuz?

bende almayı düşünüyorum nasıl memnun musunuz?
Hocam aldınız mı memnun musunuz önerir misiniz CS GO falan oynuyorum mikrofon ve ses önemli yanii.

Evet aldım ve alalı yaklaşık sanırım 6 7 ay oldu, memnunum şahsen ama bir anda mikrofonumda temassızlık olmaya başladı. Garantiye gönderdim değişim yaptılar, bunu söyleme sebebim bu kadar kısa sürede neden böyle bir şey olduğunu anlamadım... Onun haricinde oyun için baya ideal bir kulaklık.

Evet aldım ve alalı yaklaşık sanırım 6 7 ay oldu, memnunum şahsen ama bir anda mikrofonumda temassızlık olmaya başladı. Garantiye gönderdim değişim yaptılar, bunu söyleme sebebim bu kadar kısa sürede neden böyle bir şey olduğunu anlamadım... Onun haricinde oyun için baya ideal bir kulaklık.
Kardeş her şeyi araştırdım tek bir sorum kaldı kulaklık çok sıkıyor diyorlar ne diyorsun bu konuya normal bi kafaya sahibim yani sıkıyor mu gerçekten

Kardeş her şeyi araştırdım tek bir sorum kaldı kulaklık çok sıkıyor diyorlar ne diyorsun bu konuya normal bi kafaya sahibim yani sıkıyor mu gerçekten
Yani kanka evet bi tık rahatsız ediyor gibi ama birçok marka kullandım, genel olarak kulak üstü kulaklıklar rahatsız ediyor bence

Yeni konular

Geri
Yukarı