Gamenote H2002p vs Gamenote H2038U

Pentium G4560

Kilopat
Havit'in ürünlerini seviyorum, fiyat performans odaklı güzel ürünler çıkarıyorlar bence. Şu an bu modeli var bende:

Yıllardır kullanıyorum kondisyonu biraz düştü, yenilemem gerektiğini düşünüyorum ve bu iki model arasında kaldım:

Sizce hangisi tercih edilmeli ve neden? Bu fiyat bandında başka önerileriniz varsa açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende tam konu açacaktım sen açmışsın. H2002p almayı düşünüyorum bende daha mantıklı gibi bu fiyat bandında.

Aldın mı hocam? Sıkıyor diyorlar kulağa ne diyorsun bu konuda sıkıyor mu ağrı yapar mı
Diğer arkadaşa sormuşsun ama ben satın aldım hocam, kulaklık fazla büyük değil o yüzden büyük bir kafanız varsa bi süre sonra bunalttığını hissedebilirsiniz. Kulaklığın en büyük eksilerinden birisi bu. Fiyat performans ama biraz küçük. Kullanırken keşke biraz daha büyük yapsalarmış diyorum ama iade ettirecek kadar sorun olmadı bende.

Aldın mı hocam? Sıkıyor diyorlar kulağa ne diyorsun bu konuda sıkıyor mu ağrı yapar mı?

Aldim. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum 5 6 saati geçtikten sonra kulaklık kulağını rahatsız etmeye başlıyor bir süre bırakman gerekiyor yani sıktığını hissediyorsun kulaklığın. Mikrofonu olsun ses kasması duyması müziği olsun hepsinden gerçekten çok memnunum fiyat performans olarak gercekten çok güzel bir kulaklık. Tek eksisi uzun uzun süreler kullanınca kulağın sıkıyor olması dediğim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı