Gamenote H2016 vs Rampage rgw9 comfort

clydea

Kilopat

Arkadaşlar hangisini almalıyım sizce? Oyun oynarken normalde iPhone kulaklığı kullanıyordum. Gayet rahat geliyordu. Kulaklığım bozuldu gibi bir şey. Önce sesinde azalma oldu sonra sol taraf daha da az ses vermeye başladı. Ses yükseltme programı vs. derken idare etmeye çalıştım ama sol taraftaki ses azalışı da olunca yeni bir kulaklık kaçınılmaz oldu benim için. Valorant'ta ses kasmak, arkadaşlarımla Discord'dan rahat rahat konuşabilmek ve müzik dinleyebilmek genel olarak yapacağım şeyler. Bir de sanırım şu an iPhone kulaklığı kullanırken notebookumun kendi mikrofonunu kullanıyorum. Yani kulaklığımda mikrofon olması şart değil. Bu ikisi arasından hangisini tercih etmeliyim? veya mikrofonsuz daha iyi bir kulaklık öneriniz olur muydu? şimdiden çok teşekkürler.

Not: Kullanım konforunu da göz önünde bulundurabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamenote. Rampage kaliteli bir marka değil o kadar para verilmez.

Teşekkür ediyorum ikinize de. Dün elime geçti kulaklık son ses müzik dinledim aşırı tatmin etti beni eski kulaklıktan sonra :D Merak ettiğim ve saçma olabilecek bir soru var. Kulaklığı kullanırken kulaklığın üstündeki volume bölümü sona kadar açık mı olmalı? Yani onu sona kadar açıp bilgisayardaki sesleri kendime göre mi kısmalıyım yoksa onu nispeten kısıp bilgisayarın, oyunların vb. sesini mi yükseltmeliyim? Bi farkı olur mu bu durumun kullanım açısından?

Teşekkür ediyorum ikinize de. Dün elime geçti kulaklık son ses müzik dinledim aşırı tatmin etti beni eski kulaklıktan sonra :D Merak ettiğim ve saçma olabilecek bir soru var. Kulaklığı kullanırken kulaklığın üstündeki volume bölümü sona kadar açık mı olmalı? Yani onu sona kadar açıp bilgisayardaki sesleri kendime göre mi kısmalıyım yoksa onu nispeten kısıp bilgisayarın, oyunların vb. sesini mi yükseltmeliyim? Bi farkı olur mu bu durumun kullanım açısından?
Kulaklığın ses tekerleği bilgisayarın sesini kısmıyorsa kulaklığın ses tekerini en son seviyeye getirip bilgisayarın sesini kısabilirsiniz.

Kulaklığın ses tekerleği bilgisayarın sesini kısmıyorsa kulaklığın ses tekerini en son seviyeye getirip bilgisayarın sesini kısabilirsiniz.
Bilgisayarın ses seviyesini kısmıyor dediğiniz gibi hocam. Tamamdır öyle yapacağım çok teşekkür ederim :) Başka ayarlamam gereken ya da yüklemem gereken bir şey var mı bir fikriniz var mı acaba?

Bilgisayarın ses seviyesini kısmıyor dediğiniz gibi hocam. Tamamdır öyle yapacağım çok teşekkür ederim :) Başka ayarlamam gereken ya da yüklemem gereken bir şey var mı bir fikriniz var mı acaba?
Kulaklığın driver'ı varsa yükleyip ayar yapabilirsiniz, onun dışında gerekli bir şey yok bence. Rica ederim :)

Geri
Yukarı