Gamenote H2016D iyi mi?

Nickha

Kilopat
Daha fazla  
Kulaklığı daha yeni sipariş ettim, kulaklık arıyordum bütçem de dardı o yüzden aldım. Nasıldır? İyi midir? Müzik kalitesi, oyunda ses kasma olayı falan, mikrofonu falan iyi midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük bütçe için tercih edilebilir ama Galax Sonar 02 ondan ucuzken tercih etmemeniz gerekirdi. İkisi de benzer kulaklıklar, Sonar 02 bir tık daha iyi ve USB bağlantı gibi avantajlara sahip. Güle güle kullanın.

Düşük bütçe için tercih edilebilir ama Galax sonar 02 ondan ucuzken tercih etmemeniz gerekirdi. İkisi de benzer kulaklıklar, sonar 02 bir tık daha iyi ve USB bağlantı gibi avantajlara sahip. Güle güle kullanın.

Ahh, sipariş verdim bile keşke ona da göz gezdirseydim, ilk başta Rampage düşündüm biraz araştırdım ama sonra herkes kötü dediği için uzak durdum ama bu aldığım kulaklığa iyi yorumlar gelmiş bunu tercih ettim.

Pedleri ağrıtıyor ve terletiyor driveri yok RGB açınca ısınıyor.

Ne güzel ısıtıyor işte, RGB'ler kapanıyor mu, ses kalitesi mikrofon kalitesi nasıl?

Arkadaşlar kulaklığı bugün elime aldım değerlendirmelerini yapayım. Kulaklık güzel bir kargolanmada geliyor mikrofon ve kulaklığın ayrı jack girişleri var laptop da kullanacak kişiler için dönüştürücü çıkmıyor maalesef USB giriş ile de RGB ışıklandırmaları açabiliyorsunuz. Ses sistemi çok iyi olmuş ben beğendim, ürün sağlam birkaç test yaptım, ayrıca yanlışlıkla kulaklığın jack girişi fana çarptı fakat bir şey olmadı hala çalışıyor mikrofonda güzel az çok dip ses var ama mikrofon basını 0'a çekerseniz bu ses gidiyor ama ben sesim daha fazla çıksın istediğim için bası +10.0 da kullanıyorum şu anlık gayet memnunum şarkı testleri vb. yaptım sorularınız olursa cevaplayabilirim.

Son düzenleme:
@Nickha
Ne güzel ısıtıyor işte, RGB'ler kapanıyor mu, ses kalitesi mikrofon kalitesi nasıl?

Arkadaşlar kulaklığı bugün elime aldım değerlendirmelerini yapayım. Kulaklık güzel bir kargolanmada geliyor mikrofon ve kulaklığın ayrı jack girişleri var laptop da kullanacak kişiler için dönüştürücü çıkmıyor maalesef USB giriş ile de RGB ışıklandırmaları açabiliyorsunuz. Ses sistemi çok iyi olmuş ben beğendim, ürün sağlam birkaç test yaptım, ayrıca yanlışlıkla kulaklığın jack girişi fana çarptı fakat bir şey olmadı hala çalışıyor mikrofonda güzel az çok dip ses var ama mikrofon basını 0'a çekerseniz bu ses gidiyor ama ben sesim daha fazla çıksın istediğim için bası +10.0 da kullanıyorum şu anlık gayet memnunum şarkı testleri vb. yaptım sorularınız olursa cevaplayabilirim.
kral hala kullanıyor musun almayı düşünüyorum nasıl kulaklık yada baska fp pnercegın urun varmı

Geri
Yukarı