GameNote H2016D VS James Donkey 710-711

TurboxFanClub

Decapat
Sizce hangisini almalıyım? (Rahatlığa önem veriyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce hangisini almalıyım? (Rahatlığa önem veriyorum)

James Donkey her ne kadar sevmesem de üçü arasında arasında JD 710 en mantıklısı. Hem rahatlığa önem veriyorum demişsiniz. James Donkey rahatlık konusunda çok daha iyi. Büyük ve yumuşak pedlere sahip. H2016D'nin pedleri berbat. Sırf Rampage Gamepower gibi markalardan dolayı Gamenote forumda çok abartılıyor. H2002D ve KB 487l dışında adam gibi ürünü olmayan marka. Ben olsam Galax sonar 2.0 alırdım bu arada.

James Donkey her ne kadar sevmesem de üçü arasında arasında JD 710 en mantıklısı. Hem rahatlığa önem veriyorum demişsiniz. James Donkey rahatlık konusunda çok daha iyi. Büyük ve yumuşak pedlere sahip. H2016D'nin pedleri berbat. Sırf Rampage Gamepower gibi markalardan dolayı Gamenote forumda çok abartılıyor. H2002D ve KB 487l dışında adam gibi ürünü olmayan marka. Ben olsam Galax sonar 2.0 alırdım bu arada.
Galax Sonar rahatlık konusunda nasıldır? Ona göre bende sizin öneriniz ile almayı düşünüyorum.

Galax Sonar rahatlık konusunda nasıldır? Ona göre bende sizin öneriniz ile almayı düşünüyorum.

Galax sonar hiç kullanmadım yorum yapmak istemem ancak fotoğraf ve videolarda gördüğüme göre H2016D'den daha rahat JD710'dan çok yüksek ihtimalle daha az rahat. Rahatlık konusunda sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Tavsiyem bu konuyu araştırın biraz. Ona göre satın alırsınız. Beğenmezseniz iade edersiniz en kötü.

Bu bütçede rahatlık konusunda çok bir şey bekleme. Gamenote modelini kullandım, fiyatına göre iyiydi. Önerim Sonar 02 alman olacaktır.
Tamamdır, yardımınız için teşekkür ediyorum.

Galax sonar hiç kullanmadım yorum yapmak istemem ancak fotoğraf ve videolarda gördüğüme göre H2016D'den daha rahat JD710'dan çok yüksek ihtimalle daha az rahat. Rahatlık konusunda sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Tavsiyem bu konuyu araştırın biraz. Ona göre satın alırsınız. Beğenmezseniz iade edebilirsiniz.
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı