Gamenote HV-KB432L klavyede "W" tuşu takılıyor

HalePlace

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar. Oyunlarda W tuşum takılıyor. Mesela Valorant'ta bir yerden bir yere düz sadece W ile gidiyorum ve karakter duraksıyor arada. Tek Valorant'ta da değil CS:GO ve Fortnite içinde de aynı sorun oluyor. Klavyeyi alalı 4 ay geçti. Ve bu sorun yeni yeni çıkmaya başladı. Klavye kötü desem değil. Yardımcı olursanız sevinirim.
Klavye: Gamenote HV-KB432l.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam klavyenin içi çok tozlanmış olabilir. W tuşunu çıkarıp üfleyerek temizleyin, sonra klavyeyi ters çevirip yavaşça arka kasasına vurun. Tozdan kaynaklı bir sorunsa çözülür. Bazı mekanik klavyeler çok tozlanınca bu gibi sorunlar ortaya çıkıyor.

@Seandear Outemu Blue Switch'in sesi çok rahatsız edici ve yay sesi çok fazla. Content Blue Switch'in sesi ve basış hissi daha iyi.

Son düzenleme:
Merhabalar. Oyunlarda W tuşum takılıyor. Mesela Valorant'ta bir yerden bir yere düz sadece W ile gidiyorum ve karakter duraksıyor arada. Tek Valorant'ta da değil CS:GO ve Fortnite içinde de aynı sorun oluyor. Klavyeyi alalı 4 ay geçti. Ve bu sorun yeni yeni çıkmaya başladı. Klavye kötü desem değil. Yardımcı olursanız sevinirim.
Klavye: Gamenote HV-KB432l.

Konuyu hortlatıyorum kusura bakma ama çözdün mü aynı sorun bende de var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı