Gamenote HV-KB432l Switch değişimi

KidiSeption

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Yaklaşık 1 buçuk yıl önce Gamenote HV-KB432l bue Switch klavye aldım. Sorunsuz şekilde kullandım ama yavaştan tuşlar basmamaya başlıyor. Özellikle space tuşu inanılmaz sorunlu durumda. Şu an ekonomi malum aynı klavyeyi almaya kalksam bile fiyatı iki katı olmuş. O yüzden yeni Switch alıp değiştirmeyi düşünüyorum. Ama pek bilgim yok spesifik bir Switch almam gerekir mi yoksa herhangi bir Blue Switch iş görür mü?

Klavye galiba hot swap değil, hiçbir yerde belirtilmemiş. Eğer hot swap değil ise switchler lehimli olur, lehimli switchi söküp yeni switchi takmanız gerekir bu da uğraştırır. Herhangi bir switchi almanız yeter markası vs önemli değil.

Yaklaşık 1 buçuk yıl önce Gamenote HV-KB432l bue Switch klavye aldım. Sorunsuz şekilde kullandım ama yavaştan tuşlar basmamaya başlıyor. Özellikle space tuşu inanılmaz sorunlu durumda. Şu an ekonomi malum aynı klavyeyi almaya kalksam bile fiyatı iki katı olmuş. O yüzden yeni Switch alıp değiştirmeyi düşünüyorum. Ama pek bilgim yok spesifik bir Switch almam gerekir mi yoksa herhangi bir Blue Switch iş görür mü?

Dostum aynı sorunu bende yaşamaya başladım benim de W tuşu gitmeye başladı sorunu çözebildinmi.

Geri
Yukarı