Çözüldü Gamenote KB432L 1 tuşu zor basıyor ya da basmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berat Karacengel

Hectopat
Daha fazla  
Gamenote KB432l klavyemin markası başlıkta da belirtiğim gibi 1 tuşu zor basıyor ya da basmıyor. Switch'e üflediğimde basıyor ancak bu basma sadece 1 2 dakikalık süre boyunca devam ediyor. Sonrasında tekrardan basmamaya devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır sadece 1 2 kez saç kurutma makinesi ile temizledim onda da çok fazla tutmuyordum bir şey olur diye.
Ben klavyeye kola döktüğümde böyle olmuştu.
Hocam aslında gayet güzel klavyedir. Bende anlamadım.

Ben klavyeye kola döktüğümde böyle olmuştu.
Hocam aslında gayet güzel klavyedir. Bende anlamadım.

Başlarda gerçekten çok iyiydi ama sonradan sorunlar üst üste gelmeye başladı öncelikle W tuşu kendi kendine durarken kırıldı sonra W tuşu basmamaya başladı onları çözdüm bir şekilde ama bu 1 tuşu bir düzelmedi ayrıca klavyede bazı tuşların rengide kırmızıya döndü sanırım bozuldu ve düzelmiyor.

Çözümü buldum klavyenin içini açtım o arka plastik kasasını yıkadım ve rüzgara bıraktım sonrasında bir diş fırçasıyla tuşların arasındaki tozları aldım W ve 1 tuşum basmıyordu musluktan kısık bir şekilde su açtım ve W, 1 tuşunun içine tuttum tutarken bir yandan da diş fırçasıyla sildim klavyeyi birkaç saat rüzgara bıraktım sonrasında klavyeyi geri topladım ve çalıştı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı