Satıldı Gamenote KB487-L Oyuncu Klavyesi

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
@DarKSaGaa hocama satılmıştır hayrını görsün. 130TL. Gamenote KB487L modelidir. Giriş seviyesinin en F/P ürünüdür internet üzerinden araştırabilirsiniz. Hiç bir problemi yoktur 2 farklı ışık modu vardır, Etiketleri üzerinde istediğiniz kadar test edebilirsiniz, Param Güvende ve ya dolap ile de gönderim yapabilirim, model yükselttiğimden dolayı satıyorum fiyatım oldukça uygundur.
Forum üzerinden ulaşan arkadaşlar belirttiği takdirde ikram yaparım.

Son düzenleme:
Ben de alabilirim hocam. Arkadaşla anlaşmadıysanız.

Öğrenci değilim ama talibim.

Merhaba ilk siz yazdığınız için adaletli olması açısından alabilirsiniz hocam ilan açık diğer arkadaşlar da bana ulaştı bu kadar talep olacağını düşünmemiştim ondan dolayı kimsenin yanlış anlayıp kırılmasını istemem ilanı alan ilk kişiye hayırlı olsun ürün.
Yarına kadar @Tibet Ulubey hocama opsiyonlandı. 😀

Son düzenleme:
Merhaba ilk siz yazdığınız için adaletli olması açısından alabilirsiniz hocam ilan açık diğer arkadaşlar da bana ulaştı bu kadar talep olacağını düşünmemiştim ondan dolayı kimsenin yanlış anlayıp kırılmasını istemem ilanı alan ilk kişiye hayırlı olsun ürün.
Yarına kadar @Tibet Ulubey hocama opsiyonlandı. 😀
Ben durumu anlamadım? 😃 Ürün satışını ilanınız üzerinden mi yapacağız? Kredi kartı ile alacağım için bana çok avantajlı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı