Satılık Havit Gamenote KB435l kablolu RGB mekanik oyuncu klavyesi

Agah gibi

Hectopat
Havit Gamenote KB435l kablolu RGB mekanik oyuncu klavyesi(Blue Switch) satılıktır. Klavyenin hiçbir sıkıntısı yoktur. İsteyene video atabilirim. Sahibinden GeT özelliği ile alım satım gerçekleştirebiliriz.

İletişim için:

Discord: hanieskisigibi#5075

Son düzenleme:
Hocam fiyatınız çok saçma. Sıfırı 290 TL olan cihaza 275 TL fiyat biçmişsiniz. Ve çok kirli duruyor. Daha düşük olursa fiyat düşünebilirim

Hocam fiyatınız çok saçma. Sıfırı 290 TL olan cihaza 275 TL fiyat biçmişsiniz. Ve çok kirli duruyor. Daha düşük olursa fiyat düşünebilirim
Tozlanması her klavyeye olacak klasik şeylerdendir. Sanırım sıfırdan farkları;
-Tozlanması
-Pakedinin açılması ve tuş çıkarma aletinin kaybolması.

Tozlanması her klavyeye olacak klasik şeylerdendir. Sanırım sıfırdan farkları;
-Tozlanması
-Pakedinin açılması ve tuş çıkarma aletinin kaybolması.
0 fiyatı 293 lira olan bir şeyi kimse 275TL fiyata almaz hocam. Aradaki 15TL fark için kimse riske girişmez. Fiyatı tekrar düşünmenizi öneririm.

Kargoyu eklediğinde sıfırının fiyatını geçiyor.
Doğrudur hocam.

Arkadaşlar fiyatı 200 TL'ye düşürdüm. Dolar kurunun arttığı bu zamanda ihtiyaçtan satıyorum. Edirne Keşan da olanlara elden teslim edebilirim. Kargo ile de gönderebilirim.

Son düzenleme:
Doğrudur hocam.

Arkadaşlar fiyatı 200 TL'ye düşürdüm. Dolar kurunun arttığı bu zamanda ihtiyaçtan satıyorum. Edirne Keşan da olanlara elden teslim edebilirim. Kargo ile de gönderebilirim.
Hocam Valorant hesabım var takas düşünürsen düşünürüm. Onu belki daha kolay satarsın.

Rica ederim iyi akşamlar. Peki hocam klavyenin her şeyi var mı? Kutusu garanti belgesi falan. Ve fotoğrafta tozlu ve pis gözüküyor biraz da olsa öyle mi yoksa fotoğraftan mı? Alma ihtimalim var da ondan soruyorum.
Kuru garanti var. Fatura evde bir yerde ama ben nerde bilmiyorum :D Kirli olmasının sebebi 8 aydır kullanıyorum hiç temizlemedim. Ekranda daha da kirli çıkmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı