Elektronik Gamenote KB487l 155 TL!

Bence saçma değil, genelde 50tl indirim kodu verileceği zaman ürünlerin fiyatı artıyor.

Hocam o zaman Amazon böyle bir kampanya yaptığı zaman fiyatı değişmeyen her ürün için ayrı ayrı konu mu açalım? Klavyede bi indirim vs. yok, Amazon'un kampanyası. Yoksa klavye akakçe'ye göre en ucuz 200 lira.

İsterseniz Amazon hakkında konu açıp altına "şu, şu ürünleri tavsiye ederim" demek daha mantıklı benim gözümde.

Hocam o zaman Amazon böyle bir kampanya yaptığı zaman fiyatı değişmeyen her ürün için ayrı ayrı konu mu açalım? Klavyede bir indirim vs. yok, Amazon'un kampanyası. Yoksa klavye Akakçe'ye göre en ucuz 200 lira.

İsterseniz Amazon hakkında konu açıp altına "şu, şu ürünleri tavsiye ederim" demek daha mantıklı benim gözümde.

Mantıklı, bir daha ki sefere şu ürünleri tavsiye ederim yazarım indirim konusunun altına.

Hepsiburada'nın telefon uygulamasını indirin hesabınız yeni olsun, telefondan, kupon kısmına MERHABA50 yazın, 50TL indirim yapsın, 155TL gibi bir fiyata geliyor.
Bence alınır.

Eki Görüntüle 1475519
Klavye membrane, mekanik değil. Rainbow aydınlatma var.

Teşekkürler hocam geçen hafta 200'e almıştım şimdi iade başlatdım ve şimdi 155'e aldım

Yeni konular

Geri
Yukarı