Çözüldü Gamenote KB487l Klavye hakkında birkaç soru

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SLAYER15

Hectopat
Merhaba, sizlere linkini eklediğim klavye hakkında birkaç soru sormak istiyorum. Klavyenin linki.
1- Tuş sınırı varsa maksimum kaç tuşa aynı anda basılabiliyor?
2- 2 tane konuda gördüm, Shift tuşuna basılı tutarken üstünde sembol olan sayılara basınca o sembolü yazmıyormuş. Ama bunun hakkında sadece 2 kişi konu açınca ve Google üzerinde yaptığım araştırmalarda bunu şikayet eden kimse göremeyince emin olamadım. Her KB487l klavyede bu sembol sorunu var mı?
3- Mekanik hisli yazıyor, öyle mi? (Bazı klavyelerde mekanik hisli yazsa da hissedilmiyor diyenler var, o yüzden soruyorum.)
4- Caps Lock açınca açık olduğunu belli eden bir ışık yanıyor mu?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kullanıyorum aylardır yani fiyatına göre o kadar mükemmel bir klavye ki anlatmam. Şahsen FIFA22 oynuyorum ve 4 5 tuşa aynı anda basmama rağmen en ufak sınırlayıcı görmedim.
Shift tuşuna basılı tutarken dediğin olayı yaşamadım hayır öyle bir sorun yok.
Mekanik hisli ama mekanik değil çünkü çok ucuz.
Caps Lock açık olduğuna dair ışıklandırma var tabii ki. Ve bu fiyata multimedya tşları bilek desteği vs. bulunan bir klavye çok araştırıp tereddüt edip almıştım tam 100 liraya aldım ve o kadar memnunum ki anlatamam sana. Daha önce hep mekanik klavye kullnan biri olarak yokluklarını hiç aratmadı tavsiye ederim.
Kullanıyorum aylardır yani fiyatına göre o kadar mükemmel bir klavye ki anlatmam. Şahsen FIFA22 oynuyorum ve 4 5 tuşa aynı anda basmama rağmen en ufak sınırlayıcı görmedim.
Caps Lock açık olduğuna dair ışıklandırma var tabii ki. Ve bu fiyata multimedya tşları bilek desteği vs. bulunan bir klavye çok araştırıp tereddüt edip almıştım tam 100 liraya aldım ve o kadar memnunum ki anlatamam sana. Daha önce hep mekanik klavye kullnan biri olarak yokluklarını hiç aratmadı tavsiye ederim.

Çözüm
Merhaba, sizlere linkini eklediğim klavye hakkında birkaç soru sormak istiyorum. Klavyenin linki.
1- Tuş sınırı varsa maksimum kaç tuşa aynı anda basılabiliyor?
2- 2 tane konuda gördüm, Shift tuşuna basılı tutarken üstünde sembol olan sayılara basınca o sembolü yazmıyormuş. Ama bunun hakkında sadece 2 kişi konu açınca ve Google üzerinde yaptığım araştırmalarda bunu şikayet eden kimse göremeyince emin olamadım. Her KB487l klavyede bu sembol sorunu var mı?
3- Mekanik hisli yazıyor, öyle mi? (Bazı klavyelerde mekanik hisli yazsa da hissedilmiyor diyenler var, o yüzden soruyorum.)
4- Caps Lock açınca açık olduğunu belli eden bir ışık yanıyor mu?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Teşekkürler.
Bu konuya bakmıştım, sadece caps lock ışığı sorumun cevabı varmış ama o konuya telefondan bakarken fotoğrafta görememişim. 10 parmak yazmayı aynı anda tuşa basma olarak düşündünüz sanırım. Nasıl 10 parmak yazılıyor bilmiyorum ama ben bir tuşu bırakıp bir tuşa basıyordur diye düşündüm, bu yüzden o soruya cevap olarak saymadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı