GameNote KB857L vs YINDIAO T8 60% vs MAGIC-REFINER

Bütçe
600

rafetsunal

Hectopat
Makaleler
1
Hangisini almalıyım?

Satın aldım hocam 419TL olanı.

Ürün geldi mi hocam?

Hocam ürün geldi gelmesine ama problemli geldi wasd bölümü bas çek oluyor oyunlarda yani tam algılamıyor denilebilir. Sağ Shift tuşu basılı kalıyor ama beni rahatsız etmiyor ve 2 3 küçük problemi vardı. Bunu Amazon desteğe anlattım kısacası ürün bende kalıp ücret iademi yaptılar. O günden beri kullanıyorum beni sıkan tek sorunu wasd space bu tuşların hele Apex gibi oyundayken bazen basmaması dışında rahatsız edici bir yanı yok.

Hocam ürün geldi gelmesine ama problemli geldi wasd bölümü bas çek oluyor oyunlarda yani tam algılamıyor denilebilir. Sağ Shift tuşu basılı kalıyor ama beni rahatsız etmiyor ve 2 3 küçük problemi vardı. Bunu Amazon desteğe anlattım kısacası ürün bende kalıp ücret iademi yaptılar. O günden beri kullanıyorum beni sıkan tek sorunu wasd space bu tuşların hele Apex gibi oyundayken bazen basmaması dışında rahatsız edici bir yanı yok.
Bende Magic Refiner klavye almayı düşünüyorum ama sorun olan çok olmuş İngilizce değerlendirmeler de, o yüzden çekincelerim var.

Bende magic refiner klavye almayı düşünüyorum ama sorun olan çok olmuş İngilizce değerlendirmeler de, o yüzden çekincelerim var.

Bilemiyorum hocam ama uyarayım yurt dışı ürün olduğundan Amazon destek vermiyor. Benimki aşırı şans işiydi ondan dolayı böyle oldu, size de olur mu bilmiyorum ona göre alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı