Gamenote nasıl bir marka?

Daha fazla  
Merhabalar, bütçeme uygun Gamenote adlı bir markanın hem klavye hem mousesini buldum. 150'şer TL bandında. Bu marka nasıldır bilgisi olan var mı? Önerilerinize açığım. ( 150 mouse 150 klavye için bütçem var. Bir tık daha arttırılabilir.) Katar Pro küçük olduğu için tercih sebebim değil.

Herkese teşekkürler.

Merhabalar, bütçeme uygun Gamenote adlı bir markanın hem klavye hem mousesini buldum. 150'şer TL bandında. Bu marka nasıldır bilgisi olan var mı? Önerilerinize açığım. ( 150 mouse 150 klavye için bütçem var. Bir tık daha arttırılabilir.) Katar Pro küçük olduğu için tercih sebebim değil.

Herkese teşekkürler.
İyi ve kötü ürünleri var klasik bir marka işte fakat Rampage gibi tamamen güvenilmez bir marka değil.

Havit'in alt markası gibi bir şey olması lazım, veya marka basıyor da olabilir Havit'in ürünlerine. Pek kaliteli değil ama bütçe dostu ürünleri var. KB432L klavyesini ve H2016D kulaklığını kullanıyorum, memnunum ikisinden de.

Bende mavi switch mekanik klavyesi var. Alalı 5 ay oldu sanırım. Yaylardan bazen çınlama sesi geliyor. A kalite bir ürün değil ama tatmin edici.

Yeni konular

Geri
Yukarı