Gamepad ile ekran dokunmatiğini aynı anda kullanmak

uet

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ipega 9083S model gamepadim var. Telefonumsa Xiaomi Mi A3.

Şimdi sorunum; gamepadi Bluetooth ile cihaza bağladıktan sonra Call of Duty oyununa girip, Shootingplus V3 ile tuş atamalarını yapıyorum. Her şey mükemmel fakat ben sağ analoğu kullanmak istemiyorum. Yani gamepadi kullanırken touchscreenin de çalışmasını istiyorum aynı anda. Ama sol analoğu kullanırken ekrana dokununca gamepad devre dışı kalıyor. Ekrana dokunurken tuşa basınca da ekran devre dışı kalıyor. Elimdeki cihaz gayet güzel, Mocute 058 gibi ikisini bir arada yapabilen gamepadler var ama yeni cihaza para vermek istemiyorum. Tek el ile kullanılan gamepadler gibi Ipega 9083S gamepadi de ekranla birlikte nasıl kullanabilirim? Bunun kesinlikle bir yolu var bence. Yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılar.
Çözdüm arkadaşlar. hiçbir yerde bulamazsınız bunu bak:) aslında zor değil. Shootingplus V3 uygulamasında activation mode a geçmeniz gerekiyor. Bunun için de USB hata ayıklama modunu açıp, telefonu kablo ile PC'ye, gamepad i de Bluetooth ile telefona bağlıyorsunuz, shootingplus.com.cn/tool_en.html adresinden toolu indiriyorsunuz. ZIP dosyasını açıp içindeki exe dosyasını çalıştırıyorsunuz, telefonun ekranında bir ibare çıkıyor ok diyorsunuz tamamdır. Activation mode da One handed gamepad gibi oynayabilirsiniz :)

Sizlere hediyem olsun başka yerde yok;)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı