Gamepad ile F1 E-sporlarına katılınır mı?

4my_yusuff

Picopat
Daha fazla  
Otomobil sporları ve kartinge aşırı fazla ilgim var ama çok pahalı bir spor olduğundan dolayı gerçekleştiremiyorum, daha sonra e-spor'a başvurmayı denemek istedim ama 3000-4000'den aşağı güzel bir direksiyon seti yok. Ve şimdilik fazla paramda yok sizce gamepad ile Formula 1'in e-spor turnuvalarına katılabilir miyim?

F1 oynuyor musun şu an gamepadle?
Evet Bayadır oynuyorum ve bir çok online yarışta 1. Falan oluyorum E-Sporla bir olmadığınıda biliyorum ama belirtmek istedim

En baba direksiyon setin de olsa tam olarak nasıl e-spora girmeyi planlıyorsun? Hangi düzeydesin, daha önce elde ettiğin bir başarı var mı?
Ayrıca ne gibi bir başarıdan bahsediyorsunuz?

Ayrıca ne gibi bir başarıdan bahsediyorsunuz?
Ödüllü turnuva vs. Kendini göstermek için. Eğer seviyorsan ve başarılı olacağını düşünüyorsan direksiyon seti alana kadar kendini geliştirmeye çalış. Başarılı olur musun bilmem ama denemekten zarar gelmez. Soruna gelirsek gamepad ile belli bir seviyenin üstüne çıkman imkansız. Direksiyon seti şart.

Ödüllü turnuva vs. Kendini göstermek için. Eğer seviyorsan ve başarılı olacağını düşünüyorsan direksiyon seti alana kadar kendini geliştirmeye çalış. Başarılı olur musun bilmem ama denemekten zarar gelmez. Soruna gelirsek gamepad ile belli bir seviyenin üstüne çıkman imkansız. Direksiyon seti şart.
Tamamdır anladım, çok teşekkür ederim bro :)

Geri
Yukarı