Gamepad ile H vites yapımı Part-1:Malzemeler

Muhammet 64

Hectopat
Yer
Denizli/Türkiye
Gamepad ile direksiyon setimin yanına vites yapmaya karar verdim. Gerekli malzemeleri sipariş vererek başlayacağım. Malzeme listesi şu şekilde(eksik varsa yardımcı olabilirsiniz):
8 tane mikro Switch.(şimdilik 6 ileri 1 geri yapacağım eğer 7 ileri yapacak olursam elimde bulunsun diye 8 tane aldım.)
ETS'de aktarmalı vites için toggle anahtar.
Vitesin önüne ek butonlar için push buton(En fazla 8 tane)
Saplama veya metal boru(vites gövdesi için)
Yay(geri toplaması için)
Vitesin tasarımı size kalmış ben tahtadan yapmayı düşünüyorum.
Örnek olarak bu videoyu alacağım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam benim de hayalimdi bu tarz işlerdende çok iyi anlarım aslında en basitinden PSU güçlendirme vs yapardım 300W to 650W gibi bilenler bilir neyse gözüme çok uğraştırıcı ve masraflı geldi sonunda dandik bir gamepad almıştım umarım seti tamamlayıp test videolarını atarsınız başarılar dilerim.

Hocam benim de hayalimdi bu tarz işlerdende çok iyi anlarım aslında en basitinden PSU güçlendirme vs yapardım 300W to 650W gibi bilenler bilir neyse gözüme çok uğraştırıcı ve masraflı geldi sonunda dandik bir gamepad almıştım umarım seti tamamlayıp test videolarını atarsınız başarılar dilerim.
Şuan hevesim var baya. Her ilerlemede yeni konu açarım. Eğer isterseniz etiketleyebilirim sizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı