Gamepad ile oynaması zevkli olan oyun önerisi

xStruggle

Centipat
Daha fazla  
RAM
32 GB
Ekran kartı
RTX 3070
İşlemci
i7 12700H
İndirimlerin bitmesine az bir süre kaldı arkadaşlar. Gamepad ile oynaması klavyeye göre daha zevkli olan oyunlar önerir misiniz?

RDR2 var hocam. Death Stranding oyunu hangi tür.
Yürüme simülasyonu. :D Oyunu belirli bir kategoriye sıkıştırmak çok zor hocam. Kimi zaman hantal bir kimi zaman hızlı ilerleyen bir oyun. Daha önce muhtemelen deneyimlememişsinizdir fakat uyarayım oyun bazen gerçekten bunaltıcı oluyor.

Gamepad ile oynanmasını söylememin nedeni ise oyunda karakter fiziğine özen gösterdikleri için. Karakteri klavye ile kontrol etmek zor oluyor. Analog ile daha zevkli.

Yürüme simülasyonu. :D oyunu belirli bir kategoriye sıkıştırmak çok zor hocam. Kimi zaman hantal bir kimi zaman hızlı ilerleyen bir oyun. Daha önce muhtemelen deneyimlememişsinizdir fakat uyarayım oyun bazen gerçekten bunaltıcı oluyor.

Gamepad ile oynanmasını söylememin nedeni ise oyunda karakter fiziğine özen gösterdikleri için. Karakteri klavye ile kontrol etmek zor oluyor. Analog ile daha zevkli.

Gameplay videolarına bakayım hocam çok duymuştum ismini ama deneyimlememiştim. Teşekkürler.

Kütüphanemde var hocam oynamadım henüz.

Geri
Yukarı