Gamepad ile oynanabilecek oyunlar

Ali Berker

Centipat
Yer
İzmir, Güzelbahçe
Daha fazla  
Merhaba birkac haftaya kendi evimize tasinacağız ve orada odam daha buyuk olacagi icin buyuk ihtimalle televizyon alip bilgisayari orada kullanacağım yatakta falan oyun oynayacagım. Elimde bir gamepad var bazen oyun oynuyorum ama cok tercih etmiyorum genelde gamepadi bana boyle yatip chill bir sekilde belki bir hesap kasmalik oyun belki saatlerce bir şeyler farmlamalik oyun ama cok PvP'ya da parkur tarzi olmayan gamepad icin tasarlanmis ya da gamepadlede zevki cikar dediginiz oyun önerir misiniz? Mesela Castle crushers kuzenimle oynamistik yan yana gamepadle bayağı zevkliydi (futbol oyunu sevmiyorum bu arada)

Merhaba birkac haftaya kendi evimize tasinacağız ve orada odam daha buyuk olacagi icin buyuk ihtimalle televizyon alip bilgisayari orada kullanacağım yatakta falan oyun oynayacagım. Elimde
Bir gamepad var bazen oyun oynuyorum ama cok tercih etmiyorum genelde gamepadi bana boyle yatip chill bir sekilde belki bir hesap kasmalik oyun belki saatlerce bir şeyler farmlamalik oyun ama cok PvP'ya da parkur tarzi olmayan gamepad icin tasarlanmis ya da gamepadlede zevki cikar dediginiz oyun onerir misiniz? Mesela Castle crushers kuzenimle oynamistik yan yana gamepadle bayağı zevkliydi (futbol oyunu sevmiyorum bu arada)
edit: yarış oyunu zaten oynadim cok sevmedim hikayeli oyun da cok tercih etmiyorum online rpg gibi olursada guzel olabilir bildiginiz

Geri
Yukarı