PC Üzerinden Gamepad ile Oynanabilecek Oyunlar

Hocam Xbox kontrolcüsü olmasına gerek yok. PS kontrolcüsünü Xbox kontrolcüsü olarak göstererek oynayabilir. Ben böyle yapıyorum ama oyunların ipuçlarında Y,X,B,A yazdığı için bazen şaşırtıyor.
Biliyorum. Dualshock, PC'de çok kısıtlı olduğu için Xbox360 kumandasını simüle etmeyi sağlıyor. DS4Windows en başarılısı diyebilirim.

Hocam bütçe varsa en iyisi DS4. Benim gibi PS3 kontrolcüsü kullanıyorsa x360ce yazılımıda işini görür.
PC'de oynanacaksa en iyisi her türlü Xbox One S kontrolcüsü. Hatta Xbox Series X'in çıkmasıyla onun kontrolcüsü de alınabilir.
Simülatörler kullanılırken buglar, kopmalar, tuş karışması vs. yaşanabiliyor. Ayrıca Xbox kontrölcüsünde, mağazadaki Xbox Donatıları yazılımıyla da istenildiği gibi ayarlama yapılabiliyor.

PC'de oynanacaksa en iyisi her türlü Xbox One S kontrolcüsü. Hatta Xbox Series X'in çıkmasıyla onun kontrolcüsü de alınabilir.
Simülatörler kullanılırken buglar, kopmalar, tuş karışması vs. yaşanabiliyor. Ayrıca Xbox kontrölcüsünde, mağazadaki Xbox Donatıları yazılımıyla da istenildiği gibi ayarlama yapılabiliyor.
Hocam dediğiniz yazılım kaynaklı sorunlarla hiç karşılaşmadım. Sadece tuşlar bazen karışıyor, o da insan kaynaklı bir sorun. 😄

Hocam dediğiniz yazılım kaynaklı sorunlarla hiç karşılaşmadım. Sadece tuşlar bazen karışıyor, o da insan kaynaklı bir sorun. 😄
Bende Bluetooth ile oynayınca oluyor arada bilmiyorum nedenini :D Bi' ara kontrolünün kendi sürücüsü bozulmuştu DS4Windows yüzünden, kaldırıp kurmak zorunda kalmıştım 😂

Şimdi My Friend Pedro'yu bitirdim. Diğer oyunları da yakın bir zamanda deneyeceğim tavsiyen için teşekkür ediyorum. Gerçekten çok zevkli bir oyun herkese tavsiye ederim.

Eğer Gamepad alışkanlığın yoksa bu oyunları kesinlikle oyna. Alışkanlık kazandırıyor.
1-My friend pedro.
2-Dead cells.
3-Katana Zero.
4-Noita.
5-Human fall flat.
6-Cuphead.
7-Don't Starve Together.

Geri
Yukarı