Gamepad ile oynanabilecek PC oyunu tavsiyesi

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Ben Logitech F710 kullanıcısıyım. Uzandığım yerden rahatça oynamak için Steam'den hangi oyunları alıp bu gamepad ile oynayabilirim? Red Dead Redemption 2'yi denedim fakat nişan almak çok zordu. Bunun basit bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben Logitech F710 kullanıcısıyım. Uzandığım yerden rahatça oynamak için Steam'den hangi oyunları alıp bu gamepad ile oynayabilirim? Red Dead Redemption 2'yi denedim fakat nişan almak çok zordu. Bunun basit bir yolu var mı?

Hocam RDR2 kısmi gamepad destekliyor diye biliyorum. Genel olarak Forza oyunlarına bakabilirsiniz. Hades bana göre en güzel indie oyundur. Dead Cells, Souls oyunları. Bu söylediklerim gamepad için en uygun oyunlar.

Hocam RDR2 kısmı gamepad destekliyor diye biliyorum. Genel olarak Forza oyunlarına bakabilirsiniz. Hades bana göre en güzel indie oyundur. Dead Cells, souls oyunları. Bu söylediklerim gamepad için en uygun oyunlar.

Kullandıkça alışırsınız.

Evet hocam destekliyor ama nişan almak çok zor geldi bana, otomatik nişan ayarını da bulamadım.

God of War tabii ki. Ayrıca Shadow of War veya bunların ilki. Ubisoft'un bazı oyunları var. Kol ile harika oynanıyorlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı