Gamepad ile Oynanacak Basit Oyun Önerileri

AsjasFıdas1000

Hectopat
Uzun süredir, hatta çok uzun süredir oyuna vakit ayıramıyorum. Yakın zamanda gamepad aldım. Günde 1 saat, 2 saat eğlenceli zaman geçirmek için basit oyunlar arıyorum.

Basitten kastım bölümün zorluğu değil, Shaq Fu ve Crash Bandicoot tarzı oyunlar arıyor olmam. Oyun kültürü iyi olan, özellikle eski oyunlarla arası bayağı iyi olan arkadaşların bir ya da birden fazla oyun tavsiye etmesini rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Örneğini verdiğim oyunlar:

maxresdefault.jpg

7c15f17d26ed40409a1030c15e0c9552.jpg

Çok oyunculu oyunları önerir misiniz, bilmiyorum ama tek oyuncu ağırlıklı olursa daha iyi olur.

Son düzenleme:
Hollow Knight (50+ saat süren bir oyun) fakat favori oyunlarım arasında birinci olan Half-Life'ın hemen arkasında ve controller desteği var belki seversin baya zor bir oyun fakat hikayesi ve oyun mekanikleri mükemmel.

Diğer önereceklerim:

Dead Cells (Daha oynamadım fakat oynayacağım oyunların listesinde en üstte şu anda)
The Binding Of Isaac: Rebirth (oyunda her şeyi açarsanız maksimum 1-1.5 saatlik eğlenceli run'lar oynayabilirsiniz günlük)
Nuclear Throne (40-50 dakikalık run'lar oynayabilirsiniz)
Slay The Spire (Gamepad desteği şuanlık var mı bilmiyorum fakat 1-2 ay önce geleceğini okumuştum) Oyun mekanik olarak basit fakat zorluk olarak ortanın üzerinde. 1-2 saat oynamak için uygun bir oyun.

Yani platform oyunu arıyorsunuz, size önerim:
  • Dead Cells
  • Rayman Legends
  • LIMBO
  • INSIDE
Eskilerden Spyro'nun Remastered sürümü çıkacak ama sanırım PC'ye çıkmıyor.

Aklıma şu anlık bunlar geldi.

Hollow Knight (50+ saat süren bir oyun) fakat favori oyunlarım arasında birinci olan Half-Life'ın hemen arkasında ve controller desteği var belki seversin baya zor bir oyun fakat hikayesi ve oyun mekanikleri mükemmel.

Diğer önereceklerim:

Dead Cells (Daha oynamadım fakat oynayacağım oyunların listesinde en üstte şu anda)
The Binding Of Isaac: Rebirth (oyunda her şeyi açarsanız maksimum 1-1.5 saatlik eğlenceli run'lar oynayabilirsiniz günlük)
Nuclear Throne (40-50 dakikalık run'lar oynayabilirsiniz)
Slay The Spire (Gamepad desteği şuanlık var mı bilmiyorum fakat 1-2 ay önce geleceğini okumuştum) Oyun mekanik olarak basit fakat zorluk olarak ortanın üzerinde. 1-2 saat oynamak için uygun bir oyun.

İkinize de önerileriniz için çok teşekkür ederim.

This War of Mine kafasındaki karanlık, sessiz oyunları pek sevmem ama LIMBO biraz hoşuma gitti. Diğer oyunları zaten beğendim. Nuclear Throne adlı oyunu da beğendim.

Bu süre içerisinde 2 tane güzel oyuna denk geldim. Birisi Cuphead, diğeri ise Brawlhalla adlı oyunlar. Cuphead adlı oyunu daha çok beğendim ama sonuç olarak ikisi de güzel. Sizlere de öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı