Gamepad ile yarış oyunu oynanır mı?

Prometheus_1

Picopat
Daha fazla  
Selam, MSI GC30 V2 modelini almayı düşünüyorum. Assetto Corsa ve benzeri yarış oyunları oynamak hedefim fakat aklımdaki soru şu; klavye ile gamepad arasında çok fark olur mu, gamepad için o kadar para harcamama gerek var mı? Eğer yoksa klavye ile devam edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepad ile yarış oyunu oynanır zaten, onun için dizayn edilirler. Evet yani.

Aslında oyundan oyuna değişir. Forza da çok fark ettirmiyordu. Dediğiniz oyunu oynamadım.

Sadece yarış oyunu için gamepad alınmaz bence.

Evet, paşa paşa oynanır hem de.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
F310 ile bu... Forza falan hâyli hâyli oynanır inanılmaz basit fizikleri var, sormanız bile saçma.

Selam, MSI GC30 V2 modelini almayı düşünüyorum. Assetto Corsa ve benzeri yarış oyunları oynamak hedefim fakat aklımdaki soru şu; klavye ile gamepad arasında çok fark olur mu, gamepad için o kadar para harcamama gerek var mı? Eğer yoksa klavye ile devam edeceğim.

GC30 V2 yerine Ultimate C 2.4G al geç. Gereksiz şişik fiyatı.
Soruna dönecek olursak gamepad ciddi fark yaratır. F1 2020 equal car modeda Avusturya'da klavye ile 1.10 altına inmeyen ben gamepad ile oynamaya başladıktan sonra neredeyse 55 saniyeye indim.

Kendim Xbox gamepad kullanıyorum ve yarış oyunlarını hatta ETS gibi simülasyon oyunlarını bile gamepad ile oynuyorum. Aldıktan sonra AAA oyunları da gamepad ile oynamaya başladım. Klavyeden çok daha keyifli benim için. Gördüğüm kadarıyla sürüş temelli oyunlar için Xbox gamepadin trigger tuşları daha iyi oluyormuş. Alacağınız gamepad ile 9. nesil Xbox gamepad arasında çok fark yok galiba. Tavsiyem bütçe arttırıp Xbox gamepad almanız olur.

Evet, paşa paşa oynanır hem de.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
F310 ile bu... Forza falan hâyli hâyli oynanır inanılmaz basit fizikleri var, sormanız bile saçma.
FH serisinde fizik yok ki... Yağmurda çamurda su içinde her yerde asfaltta gider gibi gidiyor.

GC30 V2 yerine Ultimate C 2.4G al geç. Gereksiz şişik fiyatı.
Soruna dönecek olursak gamepad ciddi fark yaratır. F1 2020 equal car modeda Avusturya'da klavye ile 1.10 altına inmeyen ben gamepad ile oynamaya başladıktan sonra neredeyse 55 saniyeye indim.

Anladım, teşekkür ederim.

İncelemelerde ne kadar bilgi verildi tam hatırlamıyorum. Yaklaşık 1 ay önce aldım 2 eksisi var. Birincisi şarj seviyesi herhangi bir şekilde üzerindeki ışıklarda gözükmüyor. İkincisi şarj giriş soketi eski tip bir giriş bunun yerine Type-C olabilirmiş. Ölü bölgeleri çok düşük bu yüzden bu tarz oyunlarda keyif alırsın bence.

İncelemelerde ne kadar bilgi verildi tam hatırlamıyorum. Yaklaşık 1 ay önce aldım 2 eksisi var. Birincisi şarj seviyesi herhangi bir şekilde üzerindeki ışıklarda gözükmüyor. İkincisi şarj giriş soketi eski tip bir giriş bunun yerine Type-C olabilirmiş. Ölü bölgeleri çok düşük bu yüzden bu tarz oyunlarda keyif alırsın bence.

Şarj konusunda sıkıntı yaşadın mı? Bir de ölü nokta az derken Xbox'un kontrolcüsüne göre daha mı az yoksa daha mı fazla?

Geri
Yukarı