Gamepad önerisi

Logitech F310 kullanıyorum 2 senedir. Gayet yeterli ve kablolu bir cihaz. Kablosuzlar için mouse gibi usb alıcı veya Bluetooth ile bağlıyorsunuz. Fazla bütçe ayırmayayım diyorsanız kablolu alın. Pil ve çekim sorunu yaşamazsınız. Bunları kablosuzlarda yaşamamak için kaliteli bir cihaz gerekli.

Logitech F310 kullanıyorum, çok memnunum.

Hocam hiç FPS oyunu oynarken sıkıntı yaşadınız mı? Bendeki gamepad FPS oyunlarında aşırı sıkıntılı sağ analoğu hareket ettirdiğimde kamera aşırı hızlı dönüyor ve aim alamıyorum. F310 almayı düşünüyorum ama Battlefield gibi oyunlarda kamera sıkıntısını yaşar mıyım? Yine kamera aşırı hızlı döner mi?

Hocam hiç FPS oyunu oynarken sıkıntı yaşadınız mı? Bendeki gamepad FPS oyunlarında aşırı sıkıntılı sağ analoğu hareket ettirdiğimde kamera aşırı hızlı dönüyor ve aim alamıyorum. F310 almayı düşünüyorum ama Battlefield gibi oyunlarda kamera sıkıntısını yaşar mıyım? Yine kamera aşırı hızlı döner mi?

Bahsettiğiniz her şeyi oyun içinde ayarlayacaksınız.

Hocam ben D-pad kullanıyorum daha çok ama FIFA'da analog ile skill yaparken hiç sorun yaşamadım. Bir sıkıntı yaşadım birkaç ay sonra kendi kendine RT tuşuna basıyordu. Garantiden param iade edildi yine F310 aldım tavsiye ederim hocam.

Geri
Yukarı