Gamepad önerisi

Mustafa Saltık

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Xbox ve PlayStation oyun kollarını kullandım. Xbox oyun kolunun daha ergonomik ve kaliteli olduğuna kanaat getirdim. Kol kırıldığı için yenisini almam gerek. Replika bir ürün istemiyorum tasarımı Xbox’ın tasarımı gibi olan kalitesi yüksek ve fiyatı da uygun olan bir kol öneriniz var mıdır? Orijinal ürün fakat Xbox’ın olmayan PC ve diğer konsollara bağlayabileceğim bir oyun kolu önerisinde bulunabilir misiniz? Teşekkürler. (Bütçem orijinal Xbox kolu kadar o fiyata bu kolu öneririm diyeceğiniz kollardan istiyorum. Xbox’ın kendi kollarını önermeyin.)

Merhabalar, Xbox ve PlayStation oyun kollarını kullandım. Xbox oyun kolunun daha ergonomik ve kaliteli olduğuna kanaat getirdim. Kol kırıldığı için yenisini almam gerek. Replika bir ürün istemiyorum tasarımı Xbox’ın tasarımı gibi olan kalitesi yüksek ve fiyatı da uygun olan bir kol öneriniz var mıdır? Orijinal ürün fakat Xbox’ın olmayan PC ve diğer konsollara bağlayabileceğim bir oyun kolu önerisinde bulunabilir misiniz? Teşekkürler. (Bütçem orijinal Xbox kolu kadar o fiyata bu kolu öneririm diyeceğiniz kollardan istiyorum. Xbox’ın kendi kollarını önermeyin.)
https://www.hepsiburada.com/microso...ntroller-siyah-p-HBV000004VC15?magaza=CRKTECH
Çakmamı gerçekten bilmiyorum ama değil sanırım.
(Edit Xbox önermeyin görmedim)

Monster Pusat Clutch.
Hocam 1 ay önce kendim aldım 1000 liraydı 2 3 gün önce indirimle 750 TL'ye geliyordu. Aşırı memnunum her anlamda çok iyi bir gamepad. Uzun vadede nolur bilmiyorum ama monster ürünlerini pek tercih etmeyen ben ürüne gerçekten bayılıyorum ve bayılarak kullanıyorum.

Fakat bütçeniz halihazırda var iken neden 9.nesil Xbox gamepad yerine bir arayışta olduğunuzu anlayamadım.
Reklam olarak gördüğüm bir ürün vardı. Tuş bölmeleri sökülüp takılabiliyordu. Çok ergonomik ve işlevseldi. Kalitesi de bir hayli fazlaydı. O ürünü bulamıyorum ve onun gibi kaliteli markaların (SteelSeries Razor vb.) ürünlerini denemek istiyorum.

hrustmaster Eswap x Pro Controller Aradığım kontrolcü buydu. Ürünü sipariş ettim fikirleriniz için teşekkür ederim. :)

Son düzenleme:
Monster Pusat Clutch.
Hocam 1 ay önce kendim aldım 1000 liraydı 2 3 gün önce indirimle 750 TL'ye geliyordu. Aşırı memnunum her anlamda çok iyi bir gamepad. Uzun vadede nolur bilmiyorum ama monster ürünlerini pek tercih etmeyen ben ürüne gerçekten bayılıyorum ve bayılarak kullanıyorum.
hocam halen memnunmusunuz ve dead zone varmı

Kullanmadım ama videolarına baktım bugün. Şans verilebilir belki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı