Gamepad tuşları karıştı

TechnoSorun

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar, hayırlı Ramazanlar. Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Daha önce Bitpazarı'ndan aldığım gamepad'in tuşları garip basıyor. Bazı tuşlar çalışmıyor, yerine farklı tuşlar çalışıyor gibi görünüyor. Mesela Y tuşuna bastığımda L1 çalışıyor, R2 yerine R1 çalışıyor ve L2 hiç çalışmıyor. Bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizinde oruçlarınız kabul olsun teşekkür ediyorum. Xbox kontrolcüsü değilse Xbox360ce programını kullanıp deneyin.

Son düzenleme:
Teşekkürler, sizin de. Eğer sorun yeni başladıysa x360ce programı kullanıp tuşları birbirine adresleyebilir(bağlayabilirsiniz). Kalitesiz kontrolcüler genelde eski gamepad API'lerini kullanıyor ondan sorun çıkabiliyor, normaldir.

Teşekkürler, sizin de. Eğer sorun yeni başladıysa X360CE programı kullanıp tuşları birbirine adresleyebilir(bağlayabilirsiniz). Kalitesiz kontrolcüler genelde eski gamepad API'lerini kullanıyor ondan sorun çıkabiliyor, normaldir.

Sizinde oruclarınız kabul olsun teşekkür ediyorum. Xbox kontrolcüsü değilse Xbox360CE programını kullanıp deneyin.

Tamamdır deniyip geri dönüş yapacağım.

Tamamdır deniyip geri dönüş yapacağım.

Hocam tuşları ayarladım ama FIFA 23 de o tuşları falan var bende b tuşu falan var onu nasıl yaparım?

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-11 202441.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-11 202441.png
    483,2 KB · Görüntüleme: 161
  • Ekran görüntüsü 2023-04-11 202216.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-11 202216.png
    566,6 KB · Görüntüleme: 113

Geri
Yukarı