Xbox gamepad tuşları çalışmıyor

KeremKutayK

Decapat
Daha fazla  
Çalışan tek tuşlar RT lt ve joystick tuşları. Rb Lb'a b X y tuşları çalışmıyor. Güncelleştirme yaptım çözülmedi. Sorun nasıl çözülecek?

Ve tuşlar dün çalışıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam gamepad i güncelleştirdim PC'den ama tester da denediğim vakit bu tuşların yanında menü, SS alma tuşu ve yükleme yani ortadaki 3 tuş da çalışmıyordu.
ürünün hasar tuşları zarar görmüş yada bozulmuş olabilir tuşları çalıştıran parçasını internet bulun ve sipariş edin ama dikkat edin yada gamepad işlerinden anlayan herhangi bir tamirciye verin yada gamepad aynısıyla yenisi değiştirin kaç liraysa bilmem

Hocam gamepad i güncelleştirdim PC'den ama tester da denediğim vakit bu tuşların yanında menü, SS alma tuşu ve yükleme yani ortadaki 3 tuş da çalışmıyordu.
Ürün hasar veya darbe gördümü

Kol orjinal mi çakmamı

Son düzenleme:
Ürünün hasar tuşları zarar görmüş ya da bozulmuş olabilir tuşları çalıştıran parçasını internet bulun ve sipariş edin ama dikkat edin ya da gamepad işlerinden anlayan herhangi bir tamirciye verin ya da gamepad aynısıyla yenisi değiştirin kaç liraysa bilmem.

Ürün hasar veya darbe gördümü.

Kol orijinal mi çakmamı.

Hocam konsolu aldım 6 ay önce orijinal kol ama anlamadım darbe görmedi bir şey olmadı neden böyle oldu ki sanırım garantiye göndereceğim.

Hocam konsolu aldım 6 ay önce orijinal kol ama anlamadım darbe görmedi bir şey olmadı neden böyle oldu ki sanırım garantiye göndereceğim.
tuşlara sert veya çok sert bastınızmı

Galiba tuşları çalıştıran parça arızalanmış olabilir parçayı yenisiyle değiştirmek gerek

Son düzenleme:
Hocam az önce garantiye vermek için başvuru yaptım destek bana başvuru yapmam gerektiğini söyledi sen biliyor musun bu garantiye verme sürecini? Nasıl kargolayacağım? Nereye kargolayacağım?

Geri
Yukarı