Gamepad tuşları yanlış algılıyor

Revengest

Decapat
Daha fazla  
Merhaba sorunum gamepad'de A tuşuna basınca X, X tuşuna basınca Y, Y tuşuna basınca ise A algılıyor.
Ve de sağ analog aşağı yukarı çalışmıyor.
Bunlar internetten yaptığım testler, X360CE uygulaması ile hepsi düzeliyor sağ analog dahil o da çalışıyor fakat uygulamasız çalışmıyor.
Sekiro oynamaya çalışıyorum fakat X360CE uygulamasını açsam bile açmamışım gibi yanlış tuşlara basıyor.
FIFA'da öyle değil yalnızca Sekiro'da oldu.
FIFA'yı Xbox'dan Sekiro'yu Steam'den oynuyorum.
Kolum ucuz kollardan birisi 3 kol daha var bunun gibi, hepsinde aynı sorun var. Önceden böyle değildi. Anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba sorunum gamepad'de A tuşuna basınca X, X tuşuna basınca Y, Y tuşuna basınca ise A algılıyor.
Ve de sağ analog aşağı yukarı çalışmıyor.
Bunlar internetten yaptığım testler, X360CE uygulaması ile hepsi düzeliyor sağ analog dahil o da çalışıyor fakat uygulamasız çalışmıyor.
Sekiro oynamaya çalışıyorum fakat X360CE uygulamasını açsam bile açmamışım gibi yanlış tuşlara basıyor.
FIFA'da öyle değil yalnızca Sekiro'da oldu.
FIFA'yı Xbox'dan Sekiro'yu Steam'den oynuyorum.
Kolum ucuz kollardan birisi 3 kol daha var bunun gibi, hepsinde aynı sorun var. Önceden böyle değildi. Anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam x360ce tarzı uygulamaları çok öneriyorum.
X360 ce uygulamasını kapatıp gamepad i bağlayın. Steam den kontrolcü ayarlarına girip Klavuz Butonu steam'i öne çıkar ve xbox Kontrolcüsü için steam girdisini etkinleştiri seçin. Oyunu da steamden başlatın.

Aynı sorun devam ediyorsa gamepade reset atmanızı öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı