Gamepad veya direksiyon seti

Siz alsanız hangisiniz alırdınız ve benim yukarıda paylaştıklarımdıda göz önünde bulurnurdasınız.

Bence bir kere DS4 alınmaz hem orijinalini bulmak zor hem de tam uyumlu olmuyor bazen ben Pusat Clutch'ı alırdım herhalde ya da GTX590'da güzel.

Bence bir kere DS4 alınmaz hem orijinalini bulmak zor hem de tam uyumlu olmuyor bazen ben Pusat Clutch'ı alırdım herhalde ya da GTX590'da güzel.

Peki nasıl şarj oluyor ve USB var fotoğrafta o ne ve bir kapak gibi bir şey var açılıyor o nedir ve hocam bunu sadece bilgisayar içinmmi kullabilirim.

Peki nasıl şarj oluyor ve USB var fotoğrafta o ne ve bir kapak gibi bir şey var açılıyor o nedir ve hocam bunu sadece bilgisayar içinmmi kullabilirim.

Pil takıyorsunuz hocam ya da pil biterse kablo kullanıp oynanabilir.
Bir de sadece PC değil Nintendo Switch ve telefon da destekliyor.

Peki hocam sandece bilgisayardamı kulanabiliyorum. Ve Monster'den hiç alışveriş yapmadım sıkıntı çıkarırlar mı herhangi bir sıkıntı olursa.

Sıkıntı olmaz hocam Monster'ın servisi Türkiye'deki en iyi servislerden biri.

Peki Monster hakındaki düşünceleriniz nedir?

Bütçeyi zorlamak istemiyorsanız alınabilir. Bluetooth desteği vermesi güzel. Ek olarak bilgisayar için ideal bir gamepad. Xbox Controller gibi algılıyor diye biliyorum. DS4 gibi ek program kurmanıza gerek kalmaz. Yorumları genel olarak olumlu. Alınabilir. Yine de DS4 düşünürseniz orijinal ürünün linkini bırakıyorum.

Geri
Yukarı