Gamepad X360CE tuşlar Xbox yerine PS olarak görüyor

Efresh01

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
EKRAN KARTI RTX 4090 Tİ 24GB
İşlemci Intel(R) Core(TM) İ912900KF CPU @ 4.20GH
32,0 GB RAM
Merhaba dün gamepad'İmın titreşim özelliği olduğunu fark ettim ve gerekli sürücülerini indirdim sonrasında X360CE programını açtım ancak açtığımda açıldıktan 1 saniye sonra kapanıyordu daha sonra titreşimi boş verip Denetim Masası'ndan kurduğum tüm gamepad driverlerimi sildim.

Şu an X360CE açılıyor, kontrolcü bağlanıyor ama oyundan Xbox olarak değil, DualSense tuşları uyarlanmış gözüküyor. Nasıl düzeltebilirim? Ben tuşlara Xbox tuşları olarak alıştım, mesela Xbox'ta a tuşu pas ama DualSense'de b ye denk geliyor.

Merhaba dün gamepad'imın titreşim özelliği olduğunu fark ettim ve gerekli sürücülerini indirdim sonrasında X360CE programını açtım ancak açtığımda açıldıktan 1 saniye sonra kapanıyordu daha sonra titreşimi boş verip Denetim Masası'ndan kurduğum tüm gamepad driverlerimi sildim.

Şu an X360CE açılıyor, kontrolcü bağlanıyor ama oyundan Xbox olarak değil, DualSense tuşları uyarlanmış gözüküyor. Nasıl düzeltebilirim? Ben tuşlara Xbox tuşları olarak alıştım, mesela Xbox'ta a tuşu pas ama DualSense'de b ye denk geliyor.

Ayrıca oyunda sağ tuşuna bastığımda ikili atlıyor ve r + l tuşları çalışmıyor.

Son düzenleme:
Driverların güncel mi?

Hocam en son 2020 sürücüler var sanırım.
1713652321744.png

Geri
Yukarı