Gamepad yere düştü

Silahın Namlusu

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce GTX 1050 Ti, Ryzen 5 Pro 4650g 8 GB RAM (single channel) 2400 Mhz, B450M Pro M2 Max 480 GB SSD
Gamepad sert bir şekilde yere düştü genel olarak bir sorun gözükmüyor ama hâlâ tam emin değilim. Gamepad nasıl test ederim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepad düşüp de bozulacak bir alet değil. Tabi 5 metreden bırakırsanız bozulur ama dışında zarar yoksa içinde de yoktur büyük ihtimal.

Aygıtlardan ganepad i seçin özellikler dediğinizde bir sekme açılacak butonları bastığınızda veya joistiği cevirdiginizde veriler değişecek eğer absürt bir veri yoksa gamepadiniz çalışıyorum. Geçmiş olsun iyi sosyaller.

Gamepad sert bir şekilde yere düştü genel olarak bir sorun gözükmüyor ama hâlâ tam emin değilim. Gamepad nasıl test ederim?

Tuşlarda bir sorun olacağını sanmam fakat joysticklere bir zarar gelmiş olabilir joy con drift yani annalogların kendi kendine hareket etmesi sorunu olabilir kontrol etmenizi öneririm.

Tuşlarda bir sorun olacağını sanmam fakat joysticklere bir zarar gelmiş olabilir joy con drift yani annalogların kendi kendine hareket etmesi sorunu olabilir kontrol etmenizi öneririm.

Analoglarda sorun yok teşekkür ederim.

Hocam oyun oynarken hiçbir sorun yaşamıyorsan sağlam demektir.

Oyun oynarken pek sorun yaşamadım.

Aygıtlardan ganepad i seçin özellikler dediğinizde bir sekme açılacak butonları bastığınızda veya joistiği cevirdiginizde veriler değişecek eğer absürt bir veri yoksa gamepadiniz çalışıyorum. Geçmiş olsun iyi sosyaller.

Teşekkürler.

Bu siteden hangi tuşun çalışıp çalışmadığını öğrenebilirsin.

Teşekkür ederim bir sorun çıkmadı Allahıma şükür.

Çeşitli test uygulamaları var ama çok sert düşmediyse sıkıntı olacağını sanmıyorum ben çok düşürdüm DS4'umu hala çalışıyor emektar.

Çok sert betona düştü çok sorun göremedim ilk başlarda b tuşu çalışmadı o yüzden endişe ettim yine de teşekkür ederim.

Oyunda tabii ki dostum.

Oyunda başta b tuşu çalışmadığı için endişe ettim sonradan çalıştı.

Gamepad düşüp de bozulacak bir alet değil. Tabii 5 metreden bırakırsanız bozulur ama dışında zarar yoksa içinde de yoktur büyük ihtimal.

Dışında zarar yoktu ama başta b tuşu çalışmadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı