Gamepad'i PC'ye bağlamak

fullrafa

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi ben share+PS tuşuna basılı tutarak Gamepad'i PC'ye bağladım burada sorun yaşamadım. Peki bu Gamepad'i tekrar bağlamak istersem ne yapmam lazım? PS+share tuşu sadece ilk defa bağlamamda yardımcı oldu. Bu tür şeylerden pek anlamam. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kolu açtığınızda direkt gözükmüyor mu? Kablo kullanarak bağlayabilirsiniz.

Şimdi ben share+PS tuşuna basılı tutarak Gamepad'i PC'ye bağladım burada sorun yaşamadım. Peki bu Gamepad'i tekrar bağlamak istersem ne yapmam lazım? PS+share tuşu sadece ilk defa bağlamamda yardımcı oldu. Bu tür şeylerden pek anlamam. Yardımcı olursanız sevinirim.
Düz PS tuşuna basarak bağlayacaksınız bundan sonra. Ama PS'de de kullanıyorsanız PS'ye her bağladığınızda sonrasında PC'den "aygıt kaldır" diyip baştan bağlamalısınız.

Hocam yazdığınızdan pek bir şey anlayamadım yazım yanlışı yapmış olabilir misiniz?
PS+Share tuşuna basılı tutup Bluetooth ile bağladınız dimi cihazı ilk sefer? Bu işlem cihazı bilgisayara tanıtıp kaydediyor.

Bundan sonra kullanmak istediğinizde, bilgisayarda Bluetooth açıkken sadece PS tuşuna bir kez basarak gamepad'i aktive edeceksiniz, otomatik bağlanacak.

Ama eğer PlayStation'ınız var ve gamepad'i bazen orada bazen PC'de çalıştırmak istiyorsanız, PlayStation'a bağladığınız anda bilgisayara tanıttığınız gamepad gidiyor. Bluetooth ekranına tekrar girip oradan "Aygıt kaldır" demeniz, tekrar PS+Share tuşlarına basılı tutarak gamepad'i kaydetmeniz gerekir. Sadece PC'de kullanacaksanız bu paragrafı dikkate almayabilirsiniz.

PS+share tuşuna basılı tutup Bluetooth ile bağladınız değil mi cihazı ilk sefer? Bu işlem cihazı bilgisayara tanıtıp kaydediyor.

Bundan sonra kullanmak istediğinizde, bilgisayarda Bluetooth açıkken sadece PS tuşuna bir kez basarak Gamepad'i aktive edeceksiniz, otomatik bağlanacak.

Ama eğer PlayStation'ınız var ve Gamepad'i bazen orada bazen PC'de çalıştırmak istiyorsanız, PlayStation'a bağladığınız anda bilgisayara tanıttığınız gamepad gidiyor. Bluetooth ekranına tekrar girip oradan "aygıt kaldır" demeniz, tekrar PS+share tuşlarına basılı tutarak Gamepad'i kaydetmeniz gerekir. Sadece PC'de kullanacaksanız bu paragrafı dikkate almayabilirsiniz.

PS tuşuna sadece bir kere basınca ışık yanıp sönüyor 10-15 saniye sonra ışık tamamen gidiyor hocam.

Geri
Yukarı