Gamepadler hakkında sorular

• Konuyu başlatan Cchi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 2B
Hocam kablolu kullanımda pilden gitmiyor.

Hatta bunu duyunca pilden niye harcar ki acaba ben mi yanlışım diyerek kablolu bağladım pillerini çıkararak.

Batarya-pil kullanan kontrolcülerde bataryayı neredeyse hiç kullanılmaz, sadece kontrolcü arasındaki stabilizasyon için çok aşırı ufak bile olsa batarya kullanılır ama bu batarya veya pil olmadan çalışmayacağı anlamına gelmez. Batarya olmadanda çalışır kablo ile bağlarsanız.

Peki DualSense ve 9.nesil Xbox arasından hangisini önerirsiniz?

DualSense öneririm, daha iyi bir kontrolcü.

Batarya-pil kullanan kontrolcülerde bataryayı neredeyse hiç kullanılmaz, sadece kontrolcü arasındaki stabilizasyon için çok aşırı ufak bile olsa batarya kullanılır ama bu batarya veya pil olmadan çalışmayacağı anlamına gelmez. Batarya olmadanda çalışır kablo ile bağlarsanız.
Zaten karşı çıktığım bir durum yok sadece çalışıyor dedim neden her pil yazdığım şeye karşılık veriyorsunuz anlamadım?

Eğer yanlış anladıysam özür dilerim.

DualSense öneririm, daha iyi bir kontrolcü.
1000 lira fiyat farkı var xbox ile dualsense arasında sizce 1000 lira farka değer mi dualsense'in teknolojisi? bir de daha önce sorduğum, game pass'teki xbox oyunlarıyla sorun yaşar mıyım dualsense alırsam?

Yeni konular

Geri
Yukarı